Muhtar istedi, Büyükşehir yapıyor

AYDIN 24 SAAT 31 Ağustos 2020 13:59
Videoyu Aç Muhtar istedi, Büyükşehir yapıyor
A
a

Aydın'ın en büyük mahallesi olan 2 bin 500 nüfuslu Karpuzlu'nun Tekeler Mahallesi istiyor, Aydın Büyükşehir Belediyesi yerine getiriyor.

Aynı zamanda Aydın'ın en genç muhtarlarından olan Tekeler Mahallesi Muhtarı Ersin Erçetin, "İdeallerim doğrultusunda mahallemize, vatandaşlarımıza hizmet ediyorum. Bu doğrultuda Büyükşehir Belediye Başkanımızı Özlem Çerçioğlu'na mahallemize göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ederim" dedi.

Tekeler Mahallesi'nde yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Erçetin "Mahallemizde bayramdan önce sondaj çalışması yapıldı. Çok güzel de su çıktı. Bir sondaj çalışmamız daha olacak, bugün ASKİ ekipleri geldi ve yeni bir çalışma yapmaya başladı. Mahallemizde ayrıca yol genişletme çalışması da yapılıyor. Bu yolu muhtarlığı zamanında dedem açtırmış. Yolun genişletilmesi de benim dönemime nasip oldu. Yapılmasını istediğimiz birkaç projemiz daha var. Bu projelerimiz için yer bakmaya başladık, onların da yakın zamanda yapılacağa inancımız tam" ifadelerini kullandı.

Tekeler Mahallesi'yle ilgili de bilgi veren Erçetin "Tekeler çoğunluğu genç, 2 bin 500 nüfusa sahip. Bu dönem benim ilk dönemim. Seçildiğim günden bu yana Büyükşehir Belediyesi'yle irtibat halindeyiz. Özlem Başkan'dan başlamak üzere Büyükşehir ve ASKİ bürokratlarına istediğimiz zaman ulaşıp taleplerimizi iletebiliyoruz. Bu taleplerimizi de çözüme kavuşturuyoruz. Kimsenin hakkını yiyemem, çok teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

AYBA'nın ve ASKİ'nin yürüttüğü çalışmalardan da çok mutlu olduklarının altını çizen Erçetin "AYBA personeli yaşlılarımıza davranışları olsun, ilgi-alaka olsun, saygıda kusur etmiyorlar. Vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda neler yapılması gerekiyorsa yapıyorlar. ASKİ'nin tüm personeli gece-gündüz demeden haftanın her günü her ihtiyaç duyduğumuzda yanımızda. Büyükşehir Belediyesi'nin ve ASKİ'nin çalışanlarının emeklerine teşekkür ediyoruz" dedi.

Diğer taraftan Aydın'ın her yerinde olduğu gibi Karpuzlu'da ve Tekeler Mahallesi'nde de Büyükşehir Belediyesi tarafından hijyen kitleri dağıtılmaya devam ediyor.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat