Muhtar Tay’ın belediye arazisi üzerine inşa ettiği kaçak yapısı mühürlendi

AYDIN 24 SAAT 29 Temmuz 2021 15:59
Videoyu Aç Muhtar Tay’ın belediye arazisi üzerine inşa ettiği kaçak yapısı mühürlendi
A
a

Geçtiğimiz günlerde bir internet haber sitesinde Germencik Belediyesi ve Belediye Başkanı Fuat Öndeş’e yönelik bir takım iddialarda bulunan ve Öndeş’in belgeli açıklamalarının ardından sessizliğe bürünen Ovakaraağaçlı Muhtarı Emin Tay’ın belediye arazisi üzerine kaçak yapı inşa ettiği iddia edilen kaçak yapısı mühürlendi.

Tarım ve  hayvancılık işleriyle uğraştığı öğrenilen Tay’ın belediye arazisi üzerinde inşa ettiği kaçak ahır Germencik Belediyesi ekiplerince yapılan tespitin ardından mühürlenerek kapatıldı. Kaçak yapı ile ilgili olarak yapılan ilk mühürleme işleminin ardından Muhtar Tay’ın mührü kırdığı bu sebeple ikinci bir mühürleme yapıldığı edinilen bilgiler arasında.

Tay hakkında suç duyurusu

Belediyeye ait kamu arazisi üzerine kaçak ahır kurduğu tespit edilen ve mühürleme işlemi yapılan Muhtar Emin Tay’ın ilk mührü yasal olmayan bir şekilde kırması üzerine ekipler ikinci bir mühürleme işlemi yaptı.
Konuyla ilgili Germencik Belediyesi’nin yasaya ve usule aykırı olarak mührü kıran Muhtar Tay hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat