Muhtarlardan Başkan Çerçioğlu'na teşekkür

AYDIN 24 SAAT 6 Ocak 2021 12:07
Videoyu Aç Muhtarlardan Başkan Çerçioğlu'na teşekkür
A
a

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Nazilli’ye bağlı Arslanlı ve Bayındır Mahallesi’nde yol çalışması gerçekleştirdi. Yapılan çalışmalarla birlikte vatandaşlar kış mevsiminde çamur, yaz mevsiminde ise toz derdinden kurtulmuş oldu.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, Nazilli’de yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. Arslanlı Mahallesi 3164 Sokak’ta ASKİ ekipleri tarafından yapılan altyapı çalışmasında içme suyu ve kanalizasyon hattı yenilenerek vatandaşların hizmetine sunuldu. Altyapı çalışması tamamlanan yola parke taşı döşendi. Üst yapı çalışmalarına Nazilli Belediyesi ekipleri de eşlik etti. Bayındır Mahallesi’nde ise bölgede yaşayan vatandaşların sıklıkla kullandığı mahalle içi bağlantı yolu parke taşı döşenerek daha kullanışlı ve ulaşım için elverişli hale getirildi.

MUHTARLARDAN BAŞKAN ÇERÇİOĞLU’NA HİZMET TEŞEKKÜRÜ 
Mahallesinde yapılan çalışmalardan memnun olduğunu ifade eden Arslanlı Mahalle Muhtarı İbrahim Topçuoğlu, “Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ ekipleri tarafından içme suyu ve kanalizasyon şebekesi yenilenen yolumuzda üst yapı çalışmaları da yapılmaktadır. Yaklaşık bin 300 metrekare olan bu yolda kış mevsiminde kötü hava şartlarından dolayı çamurdan geçemiyorduk. Özlem başkanımız sayesinde çalışmalar başladı. Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Nazilli Belediyesi’nin çalışmalarıyla mahallemizde bir sorunu daha ortadan kaldırmış olduk. Başkan Özlem Çerçioğlu’na ve başkan vekili Barış Altıntaş’a mahallem ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar var olsunlar” dedi. 

ÖZLEM BAŞKANDAN ALLAH RAZI OLSUN 
Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden birçok hizmet aldıklarını söyleyen Bayındır Mahalle Muhtarı Yüksel Güzel, “Köy içi bağlantı yolumuzla ilgili talepte bulunmuştuk. Sağ olsun Özlem başkanımızın talimatıyla çalışmalar hemen başladı. Kötü hava şartlarında başta çiftçilerimiz olmak üzere vatandaşların sorun yaşadığı yolumuza parke taşı döşendi. Büyükşehir ekipleri kısa sürede sorunu ortadan kaldırdı. Allah razı olsun.  Özlem başkan olmasa biz buralarda hizmet göremeyeceğiz. Muhtarlarımıza güven veriyor. İstek ve taleplerimizi tek tek yerine getiriyor” diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat