Nazilli Belediyesi kalıcı hizmetler üretmeye devam ediyor

AYDIN 24 SAAT 10 Eylül 2020 21:04
Videoyu Aç Nazilli Belediyesi kalıcı hizmetler üretmeye devam ediyor
A
a

Nazilli Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yıldıztepe Mahallesi 4 Sokak ile Muammer Hastepe Caddesi’nin kesiştiği alanda tadilat, düzenleme ve yol yenileme çalışması başlattı.

Kış aylarının yaklaşması ile birlikte yol yenileme, bakım ve onarım faaliyetlerine hız veren Nazilli Belediyesi, Yıldıztepe Mahallesi 4 Sokak ile Muammer Hastepe Caddesi’nin kesiştiği noktada bakım ve onarım çalışması başlattı.
Yoğun yağışlar sırasında suyun akış hızını kesmek, araçların kaymasını önlemek ve yaya geçişlerini rahatlatmak için tadilat ve tretuvar yapımının başlatıldığı alanda eskimiş asfalt kazınarak parke taşı döşeme işlemlerine geçildi.
Çalışmaları yerinde inceleyen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “İlçemizin tamamında eksiklik ve aksaklıkların giderilmesi, vatandaşlarımızın kaliteli bir hizmet alması ve Nazillimizin hak ettiği noktaya gelmesi için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Bu anlamda yoğun mesai harcayan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Kentimizin gelişip büyümesi ancak kalıcı hizmetler üretmekle mümkün olacaktır. Bizim hizmet anlayışımızda da günü kurtarmak değil yıllar sonra bile anılacak projeler üretmek vardır. Hazırladığımız program çerçevesinde kentimizin her noktasında hizmet üretmeye devam edeceğiz. Attığımız her adımda gücünü arkamızda hissettiğimiz tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat