Nazilli Belediyesi’nde toplantı : O pazarlar Cuma günü açılacak

AYDIN 24 SAAT 14 Nisan 2020 13:33
Videoyu Aç Nazilli Belediyesi’nde toplantı : O pazarlar Cuma günü açılacak
A
a

Erdoğan, Tarabya'daki Huber Köşkü'nde video konferans yöntemiyle düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından yaptığı açıklamada sokağa çıkma yasağının devam edeceğini açıklamıştı. Nazilli Belediyesi’nde yapılan toplantıda pazar yerleriyle ilgili önemli kararlar alındı.

Nazilli Belediyesi’nde ypaılan toplantıya Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan başkanlık etti. Toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları, muhtarlar ve Pazarcılar Odası Başkanı katıldı. Toplantıda, hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma yasağı nedeniyle Şirinevler, Turan ve Yeni Mahalle Kapalı Pazarları’nın Cuma günü açık olması kararlaştırıldı.
Sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Özcan, “Acil Eylem Planımız çerçevesinde daire müdürlerimiz, başkan yardımcılarımız, ilgili muhtarlarımız, Pazarcılar Odası Başkanımız ile bu hafta açılacak ek pazar yerlerimiz ve haftasonu uygulanacak sokağa çıkma yasağı süresince uygulanacak tedbirlere ilişkin kararlarımızı aldık. Bu çerçevede; Şirinevler, Turan, Yeni Mahalle Kapalı Pazarlarımız bu hafta Cuma günü açılacaktır” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat