Nazilli Belediyesi'nden, çalışanlarına büyük fırsat!

AYDIN 24 SAAT 21 Ağustos 2019 15:46
Videoyu Aç Nazilli Belediyesi'nden, çalışanlarına büyük fırsat!
A
a

Nazilli Belediyesi ile Bahçeşehir Koleji arasında, belediye çalışanlarının çocuklara indirimli eğitim verilmesi ve kültürel işbirliği yapılması hususunda protokol imzalandı.

azilli Belediyesi, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları ile  yeni öğretim yılı için eğitime katkı protokolü imzaladı. Protokol uyarınca Nazilli Belediyesi çalışanları; Bahçeşehir Koleji, Uğur Fen ve Anadolu Lisesi ile Uğur Kurs Merkezine indirimli olarak kayıt olabilecek. 
İndirim uygulaması oranları ve eğitim içeriği ile ilgi bilgi veren Bahçeşehir Koleji Kurucu Müdürü Ramazan Ererişkin ve Fatih Ertap, “Bahçeşehir Koleji olarak protokolün imzalandığı 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı için Milli Eğitim Bakanlığı’na ders saati ve hizmetleri karşılığında belirttiği yıllık ücret üzerinden indirimi okul öncesi yüzde 15, ilköğretim yüzde 15 oranını kapsamaktadır. Eğitim kurumlarımız bünyesinde verilen yemek, kitap, kıyafet ve servis ücretleri ilgili şirket ve bağlı bulunduğumuz valiliğin belirlediği ücretler üzerinden velilerimize sunulacaktır.  Kıymetli Belediye Başkanımıza eğitim öğretime göstermiş olduğu ilgi ve alaka için teşekkür ediyor, velilerimizi ve öğrencilerimizi okulumuza davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat