Nazilli Belediyesi'ne 3 bin 100 adet koruyucu siperlik

AYDIN 24 SAAT 10 Nisan 2020 21:25
Videoyu Aç Nazilli Belediyesi'ne 3 bin 100 adet koruyucu siperlik
A
a

Risk grubundaki çalışanlara dağıtılmak üzere İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk'ün girişimleriyle Nazilli Belediyesi'ne 3 bin 100 adet koruyucu siperlik bağışlandı.

Siperliklerin ilk olarak sağlık çalışanlarına ve Vefa Sosyal Destek Grubu personeline dağıtılacağını belirten Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, "Koronavirüs'ten korunmada en etkili yollardan biri olan siperliklerin temini için şirkete başvuruda bulunan İyi Parti Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk'e ve bu malzemeleri belediyemize bedelsiz olarak gönderen TTAF Elektronik Sanayi ve Teknoloji A.Ş. CEO'su Ufuk Can beyefendiye çok teşekkür ediyorum" dedi.

Koronavirüsle mücadelede Nazilli genelinde vatandaşların büyük bir hassasiyet gösterdiğine dikkat çeken Başkan Özcan, "Hem 82 mahallemizin tamamında hem de kamuya açık alanlarda yaptığımız çalışmalarla Türkiye'de benzeri görülmemiş bir süreç yürütüyoruz. Tüm bu süreçte sahada birlikte çalıştığımız personelimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Onların sağlıklarının korunması için belediyemizin tüm imkanları seferber ediyoruz. Bunun yanısıra bizlere hem maddi hem manevi destek veren herkesten Allah razı olsun. İnşallah bu hassasiyeti sürererek el birliği ile Nazillimizde herhangi bir can kaybı yaşanmadan bu süreci atlatacağız" sözlerini kaydetti.

Başkan Özcan, Nazilli'de yaptıkları başarılı çalışmalarla büyük bir sosyal sorumluluk örneği sergileyen Kent Konseyi İnovasyon Çalışma Grubu Başkanı Eray Kışkan ve İYİ Parti İlçe Kalkınma Politikalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Göktepe'ye de bu girişimlerinden dolayı ayrıca teşekkür etti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat