Nazilli’de Büyükşehir Belediyesi’nden dezenfeksiyon istasyonu

AYDIN 24 SAAT 9 Nisan 2020 12:10
Videoyu Aç Nazilli’de Büyükşehir Belediyesi’nden dezenfeksiyon istasyonu
A
a

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından koronavirüsün yayılımını engellemek için Nazilli’de dezenfeksiyon istasyonu kuruldu.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ekipleri tarafından Nazilli Otogarı’na dezenfeksiyon istasyonu kuruldu. Otobüs terminalinde kurulan istasyonda kamu araçları, şehiriçi minibüsleri ve vatandaşların araçları ücretsiz olarak dezenfekte edilebilecek.

Dezenfeksiyon istasyonu mesai saatleri arasında hizmet verecek.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı tarafından kurulan dezenfeksiyon istasyonunda makam aracını dezenfekte ettiren Başkan Kürşat Engin Özcan, “Nazilli’de ilk ilaçlama çalışmaları Şubat ayında başlamıştı. Aydın Büyükşehir ve Nazilli Belediye ekiplerimiz stadyum ve otogar bölgelerimizde birlikte ilaçlama çalışmalarına başlamışlardı. Şubat ayından beri başlayan bu çalışmalarımız hala devam etmektedir. Bugün de Büyükşehir Belediyemizin çok güzel bir uygulamasını Nazillimizde başlatmış bulunuyoruz. Tüm araçların herhangi bir bedel alınmaksızın iç dezenfekte işlemleri yapılmaktadır. Bütün vatandaşlarımızın araçlarını buraya getirerek  bu ücretsiz hizmette faydalanmalarını istiyorum. Sağlık her şeydir. Özellikle koronavirüsle bu mücadele döneminde hijyen çok önemli. Sıklıkla kullandığımız araçlarda taşıyıcılık hususu oluşabilir. Vatandaşlarımızın dikkatli olmalarını bu ücretsiz hizmetten faydanlanmalarını rica ediyorum. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu'na teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat