Nazilli'de Kovid-19 denetimleri sıklaştırıldı

AYDIN 24 SAAT 7 Kasım 2020 11:31
Videoyu Aç Nazilli'de Kovid-19 denetimleri sıklaştırıldı
A
a

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliklerine gönderilen genelge kapsamında, Nazilli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, saat 14.00'te başlayarak tüm gün ilçe genelinde koronavirüs ve diğer tedbirlere ilişkin geniş çaplı denetim gerçekleştirdi.

İşyerleri ve açık kamu alanlarında sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına ilişkin denetimler esnasında, vatandaşı uyaran Zabıta Müdürlüğü ekipleri tüm esnafın bilgilendirme panoları ve hijyen materyallerini kontrol etti.
Gün aşırı periyodlarla gerçekleştirilen denetimlerde, halk sağlığı açısından alınan tedbirlere harfiyen uyulması dikkatlerden kaçmadı.
Denetimler esnasında en çok risk taşıyan kalabalık kitlelerle muhatap olduklarını belirten esnaflar, Kovid-19 'dan korunmak için yapılan denetimlerden memnun olduklarını ifade etti.
Gün boyu yapılan denetlemelerde kapanış saati uygulamasına ilişkin esnaflara Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından bilgilendirme yapıldı.
Paket servis yapan işletmeler hariç saat 22.00 sonrası kapanmamış işletmelere ilişkin uygulanacak cezai yaptırımlar esnaflara iletildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat