Nazilli’de Perşembe Pazarı kurulmayacak

AYDIN 24 SAAT 25 Mart 2020 13:03
Videoyu Aç Nazilli’de Perşembe Pazarı kurulmayacak
A
a

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan Perşembe Pazarı’nın koronavirüs tedbirleri nedeniyle kurulmayacağını açıkladı.

Nazilli’nin en büyük pazar yeri olan Perşembe Pazarı’nın kurulmayacağı öğrenildi. Koronavirüs önlemleri kapsamında pazarın kurulmayacağı kaydedildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan Özcan “İlçe sınırlarımızda kurulan semt pazarlarında tüm esnafımızın eldiven ve maske zorunluluğuna uyması, sosyal mesafeyi koruması önem arz etmektedir. Tüm dezenfekte çalışmalarımız Pazar yerleri kurulmadan önce ve sonrasında ehemmiyetle yapılmaktadır. Alan büyüklüğü, yayılma koşulları vb. nedenler çerçevesinde ilçemiz için önemli bir yeri olan ekonomik ve sosyal ihtiyaçlara dönük olarak kurulan Perşembe Pazarı’nın içinden geçtiğimiz bu süreçte kurulmaması kararına varılmıştır. Vatandaşlarımız ihtiyaçlarını haftanın diğer günleri kurulan semt pazarlarında karşılayabileceklerdir. Bu konuda İlçe sakinlerimizin hassasiyetine güveniyor ve tüm halkımıza sağlıklı günler diliyorum” ifadelerini kullandı.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat