Nazilli’de vefanın adı Kürşat Engin Özcan

AYDIN 24 SAAT 23 Haziran 2020 00:12
Videoyu Aç Nazilli’de vefanın adı Kürşat Engin Özcan
A
a

Nazilli, Belediye Başkanı İYİ Parti’li Kürşat Engin Özcan’ın vefasını konuşuyor. Hiçbir ayrım yapmadan Nazilli’nin eski belediye başkanlarını ziyaret eden Başkan Özcan’ın davranışı ilçede büyük takdir kazandı.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli’ye hizmet eden belediye başkanlarını ziyaret etmeye devam ediyor. Akın Dönmez, Aytekin Kaplan ve Esat Ergüler’i bizzat ziyaret eden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, son olarak önceki dönem Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı ziyaret etti.

Nazilli’ye hizmet edenleri unutmayan, tüm özel günlerde hatırlayan ve bizzat ziyaret eden Başkan Özcan’ın vefası Nazilli’de büyük takdir topladı. Başkan Özcan’ın davranışının çok özel olduğunu belirten vatandaşlar, “Nazillimizin kavgaya, gerilime ihtiyacı yok. Kürşat Başkanımız en doğrusunu yapıyor. Kendisi eski yöneticilerimizi, Nazilli’ye emek vermiş isimleri ziyaret ederek vefasını gösterdi. Nazilli’de özlenen tablo budur” ifadelerini kullandı.

Haluk Alıcık’ı da unutmadı

31 Mart’ta yapılan seçimlerde rakibi olan, aralarında bazı davaların da sürdüğü bilinen Haluk Alıcık’ı da unutmayan İYİ Parti’li Kürşat Engin Özcan, yine aynı ziyaret programı kapsamında Alıcık’ı da çalışma ofisinde ziyaret etti. Ziyaret gününün Haluk Alıcık’ın doğum gününe denk gelmesi nedeniyle de yanında doğum günü pastası götüren Başkan Özcan, Alıcık’ın doğum gününü kutladıktan sonra Nazilli’ye hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
Başkan Özcan’ın her şeye rağmen Haluk Alıcık’ı ziyaret etmesi Nazilliler tarafından büyük beğeni topladı. Başkan Özcan’ın Haluk Alıcık’ı ziyareti sosyal medyada en çok konuşulan konuların arasına girdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat