Nazilli’de yol yenileme çalışmaları devam ediyor

AYDIN 24 SAAT 13 Temmuz 2019 11:59
Videoyu Aç Nazilli’de yol yenileme çalışmaları devam ediyor
A
a

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Fen İşleri Müdürlüğü yol yapım ekiplerince Yeni Mahalle 231/1 sokakta gerçekleştirilen yol yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol yapım ekiplerince Yeni Mahalle 231/1 sokakta yol yenilenme çalışmalarına başlandı. Yaklaşık 500 metrekarelik alanda başlatılan tadilat çalışmalarında öncelikle mevcut yolun deforme olan parke taşı döşemesi kaldırılırken, hemen ardından gerçekleştirilen stabilize çalışmaları ile yenileme işleminin yapılacağı alan tesviyeye hazır hale getirildi. Kilitli Parke taşı ile kaplanacak olan yolda ayrıca mevcut kaldırımlar üzerinde de yenileme çalışması yapılmak üzere düzenleme çalışmasına başlandı.

“ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ DEVAM EDECEK”

Çalışmaları Belediye Meclisi Başkan Vekili Mustafa Tınaz ile birlikte yerinde inceleyen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Fen İşleri Müdürü Çağatay Çimen’den yenileme çalışmaları hakkında bilgi aldı. Yol yenileme çalışmalarına belirli bir program devam edildiğine vurgu yapan Başkan Özcan; “Yeni Mahalle 231/1 Sokakta yol yenileme çalışmalarına başladık. Nazilli’mizde deforme olmuş tüm sokak ve caddelerdeki yenileme çalışmaları aralıksız devam edecektir” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat