Nazilli'de yolların yapım ve onarımını Başkan Özcan yerinde inceledi

AYDIN 24 SAAT 19 Temmuz 2019 14:01
Videoyu Aç Nazilli'de yolların yapım ve onarımını Başkan Özcan yerinde inceledi
A
a

Çözüm Belediyeciliği anlayışla çalışmalarına aralıksız devam eden Nazilli Belediyesi, Yıldıztepe Mahallesi 139 sokakta yol yenileme işlemlerine başladı.

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol yapımı ve yenileme çalışmalarına hummalı bir şekilde devam ediyor. Önceden yapılan ön çalışma ve vatandaşlarla kurulan irtibat ile tespiti yapılan sokak ve caddelerin yol yapım ve yenilemeleri plan ve program dâhilinde uygulamaya geçiriliyor. Bu kapsamda Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol yapım ekipleri Yıldıztepe Mahallesi 130 Sokakta yol yenilenme çalışmaları tamamlandı. Yaklaşık 500 metrekarelik alanda başlatılan tadilat çalışmalarında alt yapı kontrolleri dâhilinde mevcut yolun yeni parke taşı döşemesi tamamlanarak kumlama işlemi yapıldı.
Çözüm Belediyeciliğine vurgu yapan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; "Yıldıztepe Mahallesi 130 Sokak'ta yol yapım çalışmalarımızın bir kısmı tamamlandı. Altyapı, yollarımızın yapım ve onarımı için kapsamlı çalışma planımızı uygulamaya geçirerek Nazillimizin temel sorunlarından birisini daha hızla çözdük. Çözüm belediyeciliği anlayışıyla çıktığımız bu yolda eksik gördüğümüz her konunun üzerine gidip vatandaşlarımızın isteklerini yerine getireceğiz " dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat