Nazilli logosunu seçiyor

AYDIN 24 SAAT 10 Aralık 2019 12:47
Videoyu Aç Nazilli logosunu seçiyor
A
a

Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen logo yarışmasında seçici kurul değerlendirmesiyle halk oylamasına sunulacak 3 eser belli oldu. 16 Aralık Pazartesi gününe kadar devam edecek oylama, www.nazilli.bel.tr internet adresi ile Belediye Meydanında ve Uzun Çarşıda kurulan... 10 Aralık 2019 Salı 12:45

Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen logo yarışmasında seçici kurul değerlendirmesiyle halk oylamasına sunulacak 3 eser belli oldu. 16 Aralık Pazartesi gününe kadar devam edecek oylama, www.nazilli.bel.tr internet adresi ile Belediye Meydanında ve Uzun Çarşıda kurulan stantlarda yapılabilecek.

Nazilli Belediyesi tarafından, ilçenin temsil ettiği değerleri ve zenginlikleri ifade edecek, tarihi, fiziksel ve kültürel yapısıyla ilişki kuracak, öncü belediyecilik hizmetleriyle örnek olmayı hedefleyen yönetim anlayışını yansıtacak, Nazilli Belediyesi’nin kurum kimliğinde kullanılmak amacıyla düzenlenen logo yarışması için seçici kurul kararını verdi.
Rekor katılımla gerçekleşen yarışmada Nazilli’nin ilçe olarak kaydettiği gelişmeleri, tarihini ve kültürel değerlerini, Nazilli Belediyesi’nin ilke, değer ve atılımlarını, geniş vizyonunu, şeffaf ve katılımcı yapısını, halk ile kurduğu derin ilişki ve diyaloğu en iyi yansıtan 3 tasarım halk oylamasına seçildi.

Yarışmaya katılan tüm tasarımcılara teşekkür eden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Yoğun talep nedeniyle yarışma tarihimizi 3 Aralık’a kadar uzattığımızı duyurmuştuk. Seçici kurulumuz ciddi bir mesai harcayarak en iyi 3 eseri seçti. Bundan sonra karar halkımızın. Nazillimizi en iyi temsil edecek, belediyemizi en güzel şekilde temsil edecek yeni logomuzun kararını halkımız verecek. Tüm Nazillili hemşehrilerimi oy kullanmaya davet ediyorum. 16 Aralık Pazartesi gününe kadar hem belediyemizin resmi internet sitesinden hem de kentimizin çeşitli noktalarına kurmuş olduğumuz stantlarımızla oylarını kullanabilirler” diye konuştu.

Logo yarışması için halk oylaması sonuçları 23 Aralık 2019 Pazartesi günü, Nazilli Belediyesi’nin resmi internet sitesinden (www.nazilli.bel.tr) duyurulacak.

YARIŞMA TAKVİMİ

Yarışma İlan Tarihi: 17.10.2019
Son Teslim Tarihi: 03.12.2019
Seçici Kurul Değerlendirme Tarihi: 04 Aralık – 06 Aralık 2019
Halk Oylaması Tarihleri: 09 Kasım- 16 Aralık 2019
Sonuç İlan Tarihi: 23 Aralık 2019

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat