O haber milletvekillerinde hazımsızlık yarattı!

AYDIN 24 SAAT 5 Nisan 2020 20:51
Videoyu Aç O haber milletvekillerinde hazımsızlık yarattı!
A
a

Nazilli Devlet hastanesi Başhekimini görevden aldıran ve 4 aydır Başhekim atayamayan Ak Parti Milletvekillerini Eleştiren Belediye Meclis Üyesi Ali Ertürk’ün yaptığı eleştiri Milletvekilleri Metin Yavuz ve Bekir Kuvvet Erim’de hazımsızlığa neden oldu!

Milletvekillerine yakın yandaş medya kuruluşları ise, Ertürk aleyhinde haberler yaparak kamuoyu oluşturma çabasına girerken Ertürk’ü hedef tahtasına koymaya çalışması ise kamuoyunda rahatsızlık yarattı.

Nazillipost’tan Murat Gürkan’ın haberine göre; Ertürk’ün yaptığı haklı eleştiri sonrası Ak Parti Milletvekilleri Yavuz ve Erim’in kendilerine yakın Medya’ya talimat vererek Meclis üyesini itibarsızlaştırmaya çalışması yetmez gibi, Ak Parti İl Başkanı Ömer Özmen ve Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Abak’ı arayarak Ali Ertürk hakkında disiplin kurallarını işletmeleri talimatı verdiği ortaya çıktı!

SOSYAL MEDYA’DA ERTÜRK’E DESTEK YAĞDI

Öte yandan malum haber sitelerinde Ertürk’ün açıklamalarından AK Parti tabanının rahatsızlık duyduğu haberlerinin yazılmasının aksine, Kendi Partisinin Milletvekillerini haklı olarak eleştiren Ertürk’ün bu çıkışı sosyal medyada yankı buldu! Onlarca Sosyal medya kullanıcısı söz konusu haberin altına beğeni yapıp haber linkini paylaşırken, yaptıkları yorumlarda ise Ertürk’e destek verdi.

HASTANE ÇALIŞANLARI TEDİRGİN

Koronovirüs salgını nedeniyle Nazilli Devlet Hastanesinde çalışanlar açısından birçok hayati tedbirlerin alınmaması ise burada görevli sağlık personelini tedirgin etmeye başladı. ‘İnsanı yaşatması için yaşamaları gereken ‘Doktorlar ve sağlık çalışanlarının salgınla mücadelede cephenin en ön safında hastane yönetimi tarafından alınmayan, tedbirsizliklere rağmen görev yapmaya çalışması ise kamuoyunda taktir topluyor.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat