Ödemiş’Te Teröre Lanet Yağdı

TÜRKİYE 10 Eylül 2015 20:18
Videoyu Aç Ödemiş’Te Teröre Lanet Yağdı
A
a

İzmir’İn Ödemiş İlçesinde Teröre Lanet Yürüyüşü Düzenlendi.

İZMİR (İHA) – İzmir’in Ödemiş ilçesinde teröre lanet yürüyüşü düzenlendi.
Salı Pazarı’nda başlayan teröre lanet yürüyüşüne Belediye Başkanı Mahmut Badem eşi Nevin Badem, AK Parti İlçe Başkanı Halil Demir, MHP İlçe Başkanı Metin Kırlı, çevre ilçe AK Parti ilçe başkanları, Muharip Gaziler Derneği, belediye çalışanları ve Ödemişliler katıldı. “Ne mutlu Türk’üm Diyene”, “Şehitler ölmez vatan bölünmez”, “Her Türk asker doğar”, “Mustafa Kemal’in askerleriyiz” “Kahrolsun PKK” sloganları ve alkışlar eşliğinde kalabalık Hükümet Meydanı’nda yürüyüşü sonlandırdı.
Burada şehitler için bir dakikalık saygı duruşu ardından da İstiklal Marşı hep birlikte okundu. Belediye Başkanı Mahmut Badem, “93 yıl önce dışarıdan gelen yaptıklarına karşılık içimizdeki hainlerin ortağa çıktığı ülkeye bölmeye çalışanların ortaya çıktığı askerimize polisimize kahramanlarımıza kurşunun sıkıldığı bir günde yine Ödemiş’te ilk kurşunu atanların olduğu yerde 3 Eylül’de düşmanı def edenlerin olduğu yerde sizlerle birlikte hep beraber tüm siyasi partilerimizle ve komşu ilçelerimizden gelen kardeşlerimiz terörü hep birlikte lanetliyoruz. Şehitlerimize Allah’ta rahmet diliyorum” dedi.
Konuşmanın ardından AK Parti eski İlçe Başkanı Ali Hadim şehitler için dua yaptı. Program şehitler için lokma dökülmesi ile tamamlandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat