Ödemiş’Ten Yassıcaada’Ya 250 Kişi

TÜRKİYE 26 Ağustos 2015 14:17
Videoyu Aç Ödemiş’Ten Yassıcaada’Ya 250 Kişi
A
a

Ödemiş'ten Yassıcaada Gezisine Katılanlar Arasında Hayatında İlk Kez Denize Gidenler De Vardı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Ödemiş’ten Yassıcaada’ya düzenlediği ücretsiz geziyle 250 kişi günübirlik deniz keyfi yaşadı. Geziye katılanlar arasında İzmir’de yalamalarına rağmen ilk kez denize gidenler de vardı.
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenen geziye Ödemiş’te mahalle muhtarlıklarının organizasyonuyla 250 kadın ve çocuk katıldı. Geziye katılanlar önce otobüslerle İzmir’e hareket etti. Daha sonra Konak İskelesi’nden vapurla Yassıcaada’ya geçen kafile, adada keyifli bir gün yaşadı. Günübirlik gezide Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Elvan Boz ile Süleyman Demirel Mahallesi Muhtarı Necmiye Aksoy da vatandaşlara eşlik etti.
Mahalle halkını mutlu eden bir gezi olduğunu ifade eden Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Elvan Boz, organizasyondan ötürü belediye yetkililerine teşekkür ederken, Süleyman Demirel Mahalle Muhtarı Necmiye Aksoy ise “Hayatlarında hiç deniz yüzü görmemiş ailelerimiz var. Hayat şartları ve geçim sıkıntısı yüzünden bir kez olsun, Ödemiş dışına çıkarak gezme imkanı bulamamış vatandaşlarımız var. Böyle bir gezi tertip ederek onların günübirlik gidip gelecekleri bir gezi düzenleyerek, bir nebze de olsa değişik yerleri görmelerinin onlara iyi geleceğini düşündük” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat