ÖMER GÜNEL AYGİAD’IN KONUĞU OLDU.

İLÇELER 6 Şubat 2020 18:35
Videoyu Aç ÖMER GÜNEL AYGİAD’IN KONUĞU OLDU.
A
a

AYGİAD üyeleri ile Aymira Hotel de gerçekleştirilen toplantı, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in konuşmacı konuk olarak katılımıyla yapıldı. AYGİAD’ın kendi üyelerine yönelik olarak düzenlediği toplantıya Kuşadası Belediye Başkan Yardımcıları Oğuzhan Turan ve Tiber Özer, AYGİAD Başkanı Mehmet Öztaş, yönetim kururlu üyeleri, dernek konukları ve dernek üyeleri katıldı.

Toplantıya konuşmacı konuk olarak katılan Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ; “ genç işadamları derneklerini (GİAD) diğer dernekler ayıran bir özellik vardır dinamiktirler, samimidirler, açıktırlar , proje üretmek ortak akıl yakalamak çok kolay ve hızlı olur , icraata dönüktürler sonuç odaklıdırlar çünkü işadamıdırlar çözüm odaklıdırlar bütün saydığım bu özellikler bende de var, bende GİAD kültüründen gelen biri olarak şimdi bunu belediyecilik noktasında bir sürece taşımaya çalışıyoruz. ” dedi. Günel Projeler hakkında bilgiler verdi ve AYGİAD üyelerinin sorularını cevapladı.

Toplantı sonun da Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’e, Başkan Yardımcıları Oğuzhan Turan, Tiber Özer’e ve AYGİAD üyelerine teşekkür eden AYGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Öztaş; AYGİAD üyesi arkadaşlarımızın toplantıya olan ilgisi bizlere güç vermiştir dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat