Öreroğlu'nun test sonucu belli oldu

AYDIN 24 SAAT 15 Haziran 2020 14:39
Videoyu Aç Öreroğlu'nun test sonucu belli oldu
A
a

Yüksek ateş şikayeti nedeniyle Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Hastanesi'nde tedavi gören Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Mert Öreroğlu, korkulacak bir durum olmadığını söyledi.

Tedbir amacıyla koronavirüs testi de yapıldığını söyleyen Öreroğlu; “Covid testim negatif çıktı. Her bahar dönemi yaşadığım bir sıkıntı. Korkulacak herhangi bir durum yok” dedi.
Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı CHP’li Mert Öreroğlu, geçtiğimiz perşembe günü yüksek ateş şikayeti nedeniyle Nazilli Devlet Hastanesi’ne başvurdu. Tedavisinin ardından taburcu olan Öreroğlu’nun enfeksiyona bağlı yükselen ateşinin düşürülememesi üzerine Cumartesi günü Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Hastanesi’ne başvurduğu öğrenildi.

"GÖREVİMİN BAŞINA DÖNECEĞİM"

Ses Gazetesi'nde yer alan habere göre; Bahar alerjisi olduğunu söyleyen Mert Öreroğlu; “Bu mevsim geçişlerinde genelde yaşadığım bir durum ancak bu kez ateşim biraz yüksek oldu. Üniversite hastanesinde tedavim devam ediyor. Kan değerlerim hemen normale döndü. Belirtilerin koronavirüse yakın olması nedeniyle yapılan testim de negatif çıktı. Herhangi bir sorun yok ancak enfeksiyon nedeniyle biraz ateşim var. Kısa sürede onu da doktorlarımızın tedavisi ile atlatıp normale döneceğim. Herhangi bir sorun, herhangi bir sıkıntı yok. Arayan, soran herkese çok teşekkür ediyorum. Doktorlarımızın uyguladığı tedavi ile 1-2 gün içinde taburcu olmayı bekliyorum. En kısa sürede görevimin başına döneceğim” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat