Orman Ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Pınarbaşı’Nı Ziyaret Etti

TÜRKİYE 12 Eylül 2014 09:06
Videoyu Aç Orman Ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Pınarbaşı’Nı Ziyaret Etti
A
a

Orman Ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mustafa Eldemir Ve Doğa Koruma Ve Milli Parklar Genel Müdürü Ahmet Özyanık, Kastamonu Pınarbaşı İlçesini Ziyaret Etti.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mustafa Eldemir ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Ahmet Özyanık, Kastamonu Pınarbaşı ilçesini ziyaret etti.
Azdavay kaymakamı Osman Doğramacı ile ilçeye gelen, Müsteşar yardımcısı Eldemir ve beraberindeki heyeti İlçe jandarma komutanı vekili Jandarma Astsubay Başçavuş Deniz Kılınç, belediye başkanı Mehmet Yılmaz, Küre Dağları Milli Parkı Müdürü Ahat Deliorman ve protokol üyeleri Paşa Konağı önünde karşıladılar.
Paşa Konağı’nda yapılan yemek ikramının ardından heyet bir süre Konak’ta incelemelerde bulundu. Daha sonra Horma Kanyonu’na geçen Müsteşar yardımcısı Eldemir ve beraberindekilere yapımı devam eden Kanyon çalışmalarıyla ilgili bilgi verildi.
Horma Kanyon’unun gezilmesinin ardından Küre Dağları Milli Parkı Müdürü Ahat Deliorman ve belediye başkanı Mehmet Yılmaz,Müsteşar Yardımcısı Mustafa Eldemir ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Ahmet Özyanık’a hediyeler takdim ettiler.
Hediyelerin takdim edilmesinin ardından heyet vedalaşarak ilçeden ayrıldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat