Örnek davranışı ödüllendirildi

AYDIN 24 SAAT 28 Mayıs 2019 15:20
Videoyu Aç Örnek davranışı ödüllendirildi
A
a

Efeler’de yaşayan 27 yaşındaki mimar Cemre Şahin Kazıcı’nın, hesabına yanlışlıkla yatırılan bir kiloya yakın altını geri vererek sergilediği örnek davranışı Efeler Belediyesi tarafından ödüllendirildi. Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, örnek davranış sergileyen Cemre...

Efeler’de yaşayan 27 yaşındaki mimar Cemre Şahin Kazıcı’nın, hesabına yanlışlıkla yatırılan bir kiloya yakın altını geri vererek sergilediği örnek davranışı Efeler Belediyesi tarafından ödüllendirildi. Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, örnek davranış sergileyen Cemre Şahin Kazıcı’ya teşekkür ederek “Bu örnek davranış umarım Efeler’de yaşayan bütün herkese örnek olur” dedi.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın makamında gerçekleştirilen ödül töreninde, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, örnek davranış sergileyen Cemre Şahin Kazıcı’ya plaket ve çiçek takdim etti. Sergilediği örnek davranışın Efeler halkı adına gurur verici olduğunu belirten Efeler Belediye Başkanı Mehmet fatih Atay; “Bu kadar büyük miktardaki bir yanlışlığı, büyük uğraşlarla geri vererek başkalarının hakkını almak yerine dürüstlüğü seçmiş olması gerçekten örnek bir davranış. O nedenle kendisine, halkımızın seçtiği bir belediye başkanı olarak Efeler halkı adına kendisine teşekkür etmek ve sergilediği örnek davranışından dolayı plaket vererek onurlandırmak istedik. Cemre Hanımın sergilediği bu örnek davranışı umarım Efeler’de yaşayan bütün halkımıza örnek olur” dedi.

“Ne gerekiyorsa onu yaptım”

Verilen plaket ve çiçeği kabul ederek Başkan Atay’a teşekkür eden Cemre Şahin Kazıcı; “Aslında yaşadığım olay herkesin yapması gereken bir olay ama yaptığım bu olağan davranış ile takdir görmüş oldum. Ben de bundan çok mutlu oldum. Tabi bizim hayattaki başarı gayemiz maddiyatla ölçülecek şeyler değil. Vicdanımız rahat olduğu sürece başarılı hissediyoruz. Vicdanen rahat olmak için ne gerekiyorsa onu yaptım. Dolayısıyla böyle bir uğraş verdik. Sonucunda da örnek olabildiysem ne mutlu bana” dedi.

Tören sonunda dürüstlüğü ve alçakgönüllülüğü için Kazıcı’ya teşekkür eden Başkan Atay, kendisini tanımaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat