Öto Kadın Girişimciler Kurulu’Ndan ‘Markalaşma Yolculuğu’ Semineri

TÜRKİYE 1 Mayıs 2019 14:01
Videoyu Aç Öto Kadın Girişimciler Kurulu’Ndan ‘Markalaşma Yolculuğu’ Semineri
A
a

Ödemiş Ticaret Odası (Öto) Kadın Girişimciler Kurulu, "Markalaşma Yolculuğu" İsimli Bir Seminer Düzenlerken, Program İlgi Gördü.

Ödemiş Ticaret Odası (ÖTO) Kadın Girişimciler Kurulu, "Markalaşma Yolculuğu" isimli bir seminer düzenlerken, program ilgi gördü.
Ödemiş Ticaret Odası (ÖTO) Kadın Girişimciler Kurulu, Markalaşma Yolculuğu" adlı seminere ev sahipliği yaptı. ÖTO Konferans Salonunda, İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası ve Ege Kadın Buluşması iş birliği ile düzenlenen programa konuşmacı olarak İzmir Destek Patent Bölge Müdürü Süleyman Zengin katıldı. Zengin, markaların nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini dünyadan örnek uygulamalarla anlattı. Seminerde ayrıca; markanın tanımı, markalaşmak için yapılması gerekenler, yurt içi ve yurt dışı marka tescilleri, markanın korunması konularından bahsederek katılımcılar bilgilendirildi.
Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nuri Yaşayan, katılımcıların gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti. Yaşayan, "Ödemiş Ticaret Odası yönetim kurulu, meclis üyeleri, Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri ve katılımcının bulunduğu verimli bir seminer gerçekleşti" dedi.
Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Mualla Akgün de, seminerin sonunda konuşmacı Süleyman Zengin’e katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat