Otoparkın yapılacak olması Çelikez’i fena kızdırmış

AYDIN 24 SAAT 6 Mart 2021 19:35
Videoyu Aç Otoparkın yapılacak olması Çelikez’i fena kızdırmış
A
a

İYİ Parti Söke İlçe Başkanı Çağlar Çelikez, Belediye Meclisinde ittifak halinde olduğu CHP’nin karşısında oy kullanılması sosyal medyada büyük tepkilere yol açmıştı.

Söke Belediye Meclisi’nde zirai donatım deposunun Büyükşehir’e tahsis edilmesine ilişkin oylamada Cumhur İttifakının yanında yer alan İYİ Parti meclis üyelerine sosyal medya üzerinden tepkiler gelmişti. Gelen tepkiler üzerine açıklama yapan  İYİ Parti Söke İlçe Başkanı Çağlar Çelikez, “ CHP ile İYİ Parti işbirliği, AK Parti ve MHP işbirliği gibi organik bir işbirliği değildir” demişti.

ÇELİKEZ HIZINI ALAMADI CUMHUR İTTİFAKI MECLİS ÜYELERİNE ÇATTI

Çelikez, Cumhur İttifakı üyeleri ortak hareket etmesinden rahatsızlık olmadığını belirterek bilakis “atmış olduğumuz imzaların her zaman arkasındayız” dedi. Cumhur İttifakından iki Meclis üyesinin toplantıya gelmemesini eleştiren Çelikez “Cumhur İttifakını eksik katılarak verdikleri ret kararında da samimi bulmamaktayız” diyerek eleştirdi. Cumhur ittifakının iki üyesi mazeretli olmasaydı Çelikez’in arzu ettiği gibi Büyükşehir Belediyesi
devir işlemi gerçekleşmeyecekti.

SÖKELİLİLER TEPKİLİ

İyi Parti İlçe Başkanı Çağlar Çelikez’in tavırları konusunda şaşkınlığını gizleyemeyen Sökeliler sosyal medyadan tepkilerini dile getirdi. Vatandaşlar “ Çelikez yönünü şaşırmış olmalı. Meral hanım Akp ile değil Chp ile ittifak ortağıdır. Söke’ye hizmet getirmek için oy isteyen Çelikez şimdi neden hayır diyor. Nedir bu Akp sevdası nedir bu Söke halkına olan düşmanlık. Ben kimseden korkmam ne demek. Söke halkı iyi partiye Akp ile hareket etsin diye oy vermedi. Çağlar Çelikez Akp’yi Cumhur ittifakını çok seviyorsa Akpye üye olsun” dediler.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat