Özel Aydın Göz Hastanesi’nden bir ilk daha

AYDIN 24 SAAT 2 Temmuz 2019 15:07
Videoyu Aç Özel Aydın Göz Hastanesi’nden bir ilk daha
A
a

Nazillili göz tansiyonu hastası Emin Yıldız, Özel Aydın Göz Hastanesi’nde Op. Dr. Can Demir’in dikişsiz glokom ameliyatıyla (GATT) eski sağlığına kavuştu.

Yüksek göz tansiyonu (Glokom) hastası Nazillili 65 yaşındaki Emin Yıldız, Özel Aydın Göz Hastanesi’nde devrim niteliğindeki dikişsiz ameliyat sonrası kör olmaktan kurtuldu, tüm ilaçlarını kullanmayı bırakıp, yeniden eskisi gibi görmeye başladı. 4 farklı ilaç kullandığı için göz kuruluğu, bulanık görme, şişkinlik, kirpik uzaması, gözaltında morluk gibi şikâyetler yaşayan Emin Yıldız, Türkiye’de çok az yerde yapılabilen dikişsiz glokom ameliyatıyla sağlığına kavuştu. Yıldız, “Çok şükür şikâyetlerimden kurtuldum. İlaçlarla göz tansiyonum düşmüyordu ve görmem git gide azalıyordu. Artık ilaç kullanmıyorum ve eski sağlığıma kavuştum. Doktorum Can Demir’e çok teşekkür ederim” dedi.
DEVRİM NİTELİĞİNDE
Operasyonu ‘Devrim niteliğinde bir ameliyat’ olarak özetleyen Özel Aydın Göz Hastanesi Operatör Doktoru Can Demir, hastası Emin Yıldız’ın tüm şikâyetlerinden kurtulduğunu söyledi. Demir ameliyatla ilgili şu görüşlere yer verdi: “Hastamız düşmeyen göz tansiyonu (Glokom) şikâyetiyle kliniğimize başvurdu. Geldiğinde 4 adet göz tansiyonu ilacı kullanıyordu. Buna rağmen göz içi basıncı yüksekti. Hastamıza ameliyat olmasını önerdik. Aksi halde hastamız birkaç ay sonra görmesini tamamen kaybedecekti. Hastamıza dikişsiz göz tansiyonu ameliyatını başarıyla uyguladık.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat