Parti kurucusu, Başkan Özcan’a başarı diledi

AYDIN 24 SAAT 12 Haziran 2019 09:26
Videoyu Aç Parti kurucusu, Başkan Özcan’a başarı diledi
A
a

İYİ Parti Kurucu Üyesi ve 21. Dönem Ankara Milletvekili Mehmet Arslan, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

İYİ Parti’nin kurucu üyelerinden ve eski milletvekili Mehmet Arslan, Nazilli Belediye Başkanı İYİ Parti’li Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Mehmet Arslan’a ziyaretinde partinin ilçe teşkilatı yöneticileri de eşlik etti.

TEŞKİLATA ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Nazilli’de çalışmaların uyum içerisinde gerçekleştirildiğini söyleyen Arslan, “Kumaş güzel olunca meclis üyeleri, ilçe başkanları ve yönetimleri ile uyum içerisinde çalışmak başarıyı getirir. İnşallah bu birlik ve beraberlik devam eder. Nazilli’de çok güzel hizmetler yapacaklarına inanıyorum. Arkadaşların hepsi kendini aşmış ve idealist arkadaşlar. Benlik duygusunu aşıp, biz duygusuna sahip olmuş arkadaşlar. Böbürlenmek, üşenmek ve benlik yok, tek bir şey var o da hizmet. Hayırlı olsun” diye konuştu.

“KISA SÜREDE GÜZEL İŞLERE İMZA ATTIK”

Ziyaretlerinden dolayı Arslan’a teşekkür eden Başkan Özcan, “Biz her zaman ekip arkadaşlarımızla, meclis üyelerimizle uyum içerisinde çalışmaya gayret ettik. Nazilli'mizin menfaatine olacak, memleketimizin gelişimine ve büyümesine katkı sunacak projelerin arkasında olduk. Çok kısa sürede çok güzel işlere imza attık. Milletvekilimiz ve kıymetli ağabeyimiz Mehmet Arslan’a güzel düşünceleri ve nazik ziyaretleri için bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Kaynak : aydınses
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat