Pınarbaşı Belediyesi, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çeliği Ağırladı

TÜRKİYE 11 Kasım 2015 11:52
Videoyu Aç Pınarbaşı Belediyesi, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çeliği Ağırladı
A
a

Kayseri

Pınarbaşı Belediyesi ev sahipliğinde, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve Pınarbaşı Belediye Başkanı Dursun Ataş kurumlar arası koordinasyonu sağlamak ve ilçeye yapılacak yatırımları değerlendirmek amacıyla bir araya geldi.
Pınarbaşı’da gerçekleşen toplantıya Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve çalışma ekibi ile Pınarbaşı Belediye Başkanı Dursun Ataş ve çalışma ekibi ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi Meclisi Üyeleri katıldı.
İstişare toplantısında Pınarbaşı Belediye Başkanı Dursun Ataş, kurumların daha iyi hizmet vermesi için kendi aralarında ki koordinasyonun en üst seviye de olması gerektiğini belirtti. İki belediyenin farklı partiler bünyesinde olmasına rağmen rakip olmadıklarını, birbirlerini yeri geldiğinde tamamlaması gerektiğini ve böylece ortaya daha güzel işlerin çıkacağını söyleyen Başkan ATAŞ ilçe deki sorunların ve yapılması gereken yatırımların yer aldığı dosyayı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’e sundu.
Pınarbaşı Belediye Başkanı Dursun Ataş,’Pınarbaşı ilçemiz yüz ölçümü ve mahalle sayısı bakımından Kayseri’nin en büyük ilçesi durumunda, bizler belediye olarak yapmamız gereken işleri aksatmadan ve özveriyle yapmaktayız, ilçemize daha iyi hizmet verebilmemiz için Kayseri Büyükşehir Belediyesinin koordinasyonuna ve desteğine ihtiyacımız var. Çelik başkana sunduğumuz dosyada ilçemizin bütün sorunları ve yapılması gereken yatırımlar yer almakta. Teslim ettiğimiz bu dosya detaylı bir çalışma ve uzman ekiplerimizce hazırlanmıştır ve ilçemizin bütün sorunlarını kapsamaktadır. Takdir edersiniz ki çok fazla mahallemiz ve yapılması gereken çok işimiz var. Kayseri Büyükşehir Belediye si olarak, verdiğimiz dosyayı inceleyeceğinizi ve üzerinize düşen vazifeleri yapacağınızı gerektiğinde elinizi taşın altına koyacağınızı umut etmekteyim. İlçemizi ziyaretinizden ve bizleri sabırla dinlediğinizde dolayı teşekkür ediyorum.’’diyerek sözlerini tamamladı.
Konuyla ilgili Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, kırsala önem verdiklerini bu konuda her zaman yapıcı ve insan odaklı çalışacaklarını belirtti. Herkesin olduğu yerde doyması gerektiğini ve bu yönde çalışmalarının olduğunu söyledi. Üzerine düşeni yapmaktan kaçınmayacağını söyleyen Başkan Çelik teşekkür ederek toplantıdan ayrıldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat