Pınarbaşı’Da Kkydp Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

TÜRKİYE 21 Kasım 2014 14:38
Videoyu Aç Pınarbaşı’Da Kkydp Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
A
a

Pınarbaşı İlçesinde Kayseri İl Müdürlüğü Tarafından Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (Kkydp) 'Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Tebliğ' Kapsamında Pınarbaşı İlçesinde Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi.

Pınarbaşı ilçesinde Kayseri İl Müdürlüğü tarafından Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP) ’Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Tebliğ’ kapsamında Pınarbaşı İlçesinde Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi.
Pınarbaşı Çok Programlı Lisesi Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya İlçe Tarım Gıda Müdürü Mehmet Demirbaş, Ziraat odası başkanı İbrahim Ülker, Ziraat Bankası Pınarbaşı Şubesinden yetkililer ile işletme kurmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler, tarımsal kooperatifler, birlikler ve şirketler olmak üzere toplam 90 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.
İlçe Tarım Müdürü Mehmet Demirbaş Çiftçilere yaptığı konuşmada
“Bakanlığımız tarafından Çiftçilerimize yönelik olarak yapılan (KKYDP) çerçevesinde yapılan bu desteklemelerden Pınarbaşı’lı Çiftçilerimiz yeterli oranda yararlanabilir” Dedi. Konuşmasının devamında Müdür Demirbaş, çiftçilere yönelik bu tür bilgilendirme toplantılarını devam edeceğini söyledi.
Kayseri İl Müdürlüğü personellerinden Hakan Kılıç’ın konu ile ilgili çiftçilere, birlik ve şirketlere konu hakkında bilgi verdi. Toplantının sonunda soru cevap kısmana geçilerek toplantı son erdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat