Pınarbaşı Mahalle Muhtarı’ndan Başkan Özcan’a plaket

AYDIN 24 SAAT 28 Ağustos 2019 13:23
Videoyu Aç Pınarbaşı Mahalle Muhtarı’ndan Başkan Özcan’a plaket
A
a

Pınarbaşı Mahalle Muhtarı Mehmet Yılmaz ve azaları, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret ederek plaket takdim etti. Nazilli’nin Pınarbaşı Mahallesi’nde 5 dönemdir muhtarlık yapan Mehmet Yılmaz ve azaları Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti. 


“5 AYDIR HİZMET ETMEDİĞİ NOKTA KALMADI”
Başkan Özcan’a başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür eden Yılmaz; “Bizler başkanımızdan çok memnunuz. Başkanımızın 5 aydır hizmet etmediği nokta kalmadı. Pınarbaşı Mahallesi olarak eksiklerimizi başkanımıza ilettik. Kendisi en kısa sürede çözüme kavuşturacağını söyledi. Bizler kendisine güveniyoruz, inanıyoruz. Nazillimiz için en güzel şekilde hizmet edecektir. Allah Nazilli’yi seviyormuş ki siz belediye reisi seçildiniz. El birliğiyle güzel Nazillimiz için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 
“HİZMET İÇİN GELDİK
Ziyaretlerinden dolayı Yılmaz ve azalarına teşekkür eden Başkan Özcan; “Bizler 5 yılda alınan plaketi ilk 5 ayımızda aldık sanırım. Bu da vatandaşımızın, sivil toplum kuruluşlarımızın, derneklerimizin, esnafımızın, muhtarımızın, büyüklerimizin bizlere güvendiğini ve çalışmalarımızı yakından takip ettiğini gösteriyor. Bizler bu makama hizmet etmek için geldik. Bazı muhtarlarımız 13 yıldır mahallelerinde hiç el değmeyen, hizmet yüzü görmeyen sokaklar olduğunu söylüyor. Biz tüm bu eksiklikleri gidereceğiz. Aldığımız gelir artırıcı tedbirler ve tasarruf tedbirleri ile Nazillimize güzel projeler kazandırmaya çalışıyoruz. Bir olur, birlik olursak üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şey kalmaz diye düşünüyorum. Sizlerin de desteğiyle Nazillimizi hem sosyal hem de ekonomik anlamda güzel günler bekliyor” ifadelerine yer verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat