Pınarbaşı Türk Eğitim-Sen’Den Belediye Başkanı Ataş’A Ziyaret

TÜRKİYE 30 Aralık 2014 13:39
Videoyu Aç Pınarbaşı Türk Eğitim-Sen’Den Belediye Başkanı Ataş’A Ziyaret
A
a

Pınarbaşı Türk Eğitim-Sen Temsilcisi Ve Kayseri Sosyal Faaliyetler Sekreteri Hasan Çolak Ve Sendika Üyeleri, Pınarbaşı İlçe Belediye Başkanı Dursun Ataş’I Ziyaret Etti.

Pınarbaşı Türk Eğitim-Sen temsilcisi ve Kayseri Sosyal faaliyetler sekreteri Hasan Çolak ve sendika üyeleri, Pınarbaşı ilçe Belediye başkanı Dursun Ataş’ı ziyaret etti.
Başkan Ataş’ı makamında ziyaret eden heyet adına açıklama yapan Çolak "Öğretmenler gününde olsun, başka zamanalarda olsun her zaman yanımızda olan, bizlere ilgisini eksik etmeyen Belediye Başkanımız Sayın Ataş’ı ziyaret edelim ve bir teşekkür edelim istedik. Sadece bizlere değil tüm Pınarbaşı’lılara emeği geçiyor. İlçemize yaptığı hizmetlerden dolayıda teşekkür ediyoruz’’dedi.
Başkan Ataş da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Öğretmenler bizim en çok değer vermemiz gereken insanlardır. Onlar ülkemizin geleceğine şekil veren, geleceğimiz olan çocuklarımı yetiştiren insanlardır. Onlara değer vermek bizim boynumuzun borcudur. Belediye olarak her zaman onların yanındayız" diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat