SABAH KAPIMIZI AÇIYORUZ AYBA’YI GÖRÜYORUZ

AYDIN 24 SAAT 8 Ocak 2021 10:39
Videoyu Aç SABAH KAPIMIZI AÇIYORUZ AYBA’YI GÖRÜYORUZ
A
a

Sosyal belediyecilikte Türkiye’de marka haline gelen ve birçok çalışmanın öncülüğünü yapan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Topuklu Efe’nin sosyal destekleri hız kesmeden devam ediyor. 

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tarafından vatandaşlarımıza sağlanan sosyal destekler tüm hızıyla sürüyor. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatıyla sabahın ilk ışıklarından itibaren tüm ekipler sahaya çıkıyor vatandaşların taleplerini yerine getirmek için çalışıyor. Başkan Çerçioğlu’nun selamını ileten AYBA çalışanları, vatandaşların talep ve önerilerini de dikkatle dinleyerek çözüm bulunması için çalışma yapıyor. 

SABAH KAPIMIZI AÇIYORUZ AYBA VE ASKİ’Yİ GÖRÜYORUZ 
Bu çalışmalar kapsamında Aydın Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin son durağı Nalbantlar Mahallesi oldu. Sabahın ilk saatlerinde Söke’ye bağlı Nalbantlar Mahallesi’nde vatandaşlar ziyaret edildi.  Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli’nin de katıldığı ziyaretlerde vatandaşların talep ve önerileri dikkatle dinlendi, çözüm bulunması için çalışma başlatıldı.

NALBANTLAR MAHALLE MUHTARI KABAKÇI” ÇERÇİOĞLU BAŞKAN GİBİ DEĞİL KÖYLÜMÜZ GİBİ” 
Mahallesine yapılan ziyaret ve hizmetler hakkında konuşan Nalbantlar Mahalle Muhtarı Hasan Kabakçı” Başkan Çerçioğlu bize Başkan gibi değil köylümüz gibi geliyor. Köyde sabah kapınızı açarsınız komşunuzu görür, merhabalaşır güne başlarsınız. Biz kapımızı açınca AYBA’yı görüyoruz, Büyükşehir personelini görüyoruz, Fatih Akkentli’yi görüyoruz. Özlem Başkanımızın selamını alıp güne başlıyoruz. Ne kadar güzel bir program ne kadar güzel bir sistem ve ne kadar güzel bir hizmet. Sosyal belediyecilik bu kadar mı güzel yapılır. Türkiye’ye örnek bir şehirde yaşıyoruz.” dedi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat