Şampiyon doktor ödülünü sitem ederek Sağlık İl Müdürlüğüne armağan etti

AYDIN 24 SAAT 12 Nisan 2021 12:27
Videoyu Aç Şampiyon doktor ödülünü sitem ederek Sağlık İl Müdürlüğüne armağan etti
A
a

14 Mart Tıp Haftası etkinlikleri çerçevesinde Tabipler Odası ve Aydın Tenis Kulübü'nün ortaklaşa düzenlediği Tenis turnuvası şampiyonları belli oldu.

Tıp turnuvasına toplamda 32 sporcu katılım sağlarken son yıllardan en çok katılımcının olduğu yıl olarak gözden kaçmadı.

Erkekler kategorisinde finale kalan Doktor Kürşat Bensoy ile Şifa Medikal sahibi Kamil Uysal arasında geçen maç çok sayıda tenisçi tarafından izlenirken, maçın sonucunda kupayı alan Kürşat Bensoy oldu.
Yine aynı turnuvada kadın finalistler Doktor Gülseren Yılmaz ile Neriman Aydın arasında geçen müsabakanın kazananı Atatürk Devlet Hastanesi doktoru Gülseren Yılmaz oldu.

Erkekler kategorisi şampiyonu Kürşat Bensoy'un kupasını Aydın Tabipler Odası Başkanı Adalet Çubuk verirken yine aynı kategoride bayanlar şampiyonu Gülseren Yılmaz'ın ödülünü ise Tabipler Odası’nın en genç yönetim kurulu üyesi Doktor Deniz Arman verdi.

Şampiyonluk ödülünü alan Doktor Kürşat Bensoy, “Bu yıl ki şampiyonluk kupamı 2020 yılında performans düşüklüğünden dolayı beni emekliye ayıran Sağlık İl Müdürlüğü’ne armağan ediyorum” diyerek sitemde bulundu.
Bilindiği gibi, Kulak Burun Boğaz doktoru Kürşat Bensoy, yaklaşık 35 yıl Aydın Atatürk Devlet Hastanesi’nde görev yapmış, zorunlu olarak performans düşüklüğü gösterilerek emekliye ayrılmıştı.

Daha sonra Dr. Bensoy Aydın Liva Hastanesi, Söke Egemed hastaneleri Kuşadası ve Didim'de görev yapmaya devam ediyor.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat