SAVAŞ YILMAZ'I KORUMAMIŞ!.

SİYASET 10 Mart 2020 22:23
Videoyu Aç SAVAŞ YILMAZ'I KORUMAMIŞ!.
A
a

Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat Yılmaz'ın Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle görevden alınmasının yankıları devam ediyor. Aydın bürokrasisinde şok etkisi yaratan görevden almayla ilgili ilerleyen günlerde ne gibi gelişmeler yaşanacağıysa büyük merak uyandırıyor.

AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş'ın yakın çevresine, geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle görevden alınan Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat Yılmaz'ın, yaklaşık 4 ay görevden alınacağını duyduğu yönünde bilgi verdiği ve görevde kalması için herhangi bir girişimde bulunmadığını söylediği öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre, Savaş'ın yakın çevresine Yılmaz'ın görevde kalması yönünde herhangi bir girişimde bulunmadığını söylemesinin yanı sıra Kültür ve Turizm Bakanı Nuri Ersoy'a Yılmaz'ın görevde kalması için ricada bulunduğu ileri sürülen AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim'in ise konuyla ilgili sessizliğini koruyor.                                                                           

Öte yandan yolsuzluk, ihaleye fesat, usulsüzlük ve resmi evrakta sahtecilik iddiaları üzerine geçtiğimiz günlerde görevden alınan Müdür Yılmaz ve müfettiş raporlarında adı geçen kurum idarecilerinin ilerleyen günlerde yargılanması bekleniyor.                    

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat