Seçkiner:“2023’E Uyuyarak Girmek İstemiyorum’’

TÜRKİYE 14 Nisan 2015 14:51
Videoyu Aç Seçkiner:“2023’E Uyuyarak Girmek İstemiyorum’’
A
a

İzmir 1. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı Özge Seçkiner(Solda) Basın Ziyaretleri Gerçekleştirerek, İleriye Dönük Projelerini Paylaştı.

İzmir 1. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı Özge Seçkiner basın ziyaretleri gerçekleştirerek, ileriye dönük projelerini paylaştı. Sorunlara çözüm üretme konusunda daha ilk günden dikkatleri üzerine çeken Seçkiner, ‘‘2023 yılı ve sonrasında ülkemizi bekleyen tehlikeleri uyuyarak karşılamayacağım, aksine tüm benliğim, tüm enerjimle uyanık kalacağım. İşte bu noktada Bağımsız milletvekilliği için adaylığımı açıklama karar aldım’’ dedi.
“İZMİR’İN SESİ OLACAĞIM””
İzmir için çalışıp İzmir için kazanacağını ve İzmir’in sesi olacağını ifade eden Seçkiner sözlerini şöyle sürdürdü: ‘‘81 il 81 kişi. Bu TBMM’de yüzde 15 demek fakat burada önemli bir koşul olmalı hiçbir bağımsız aday seçildikten sonra bir partiye üye olmamalı, eğer üye olursa milletvekilliği düşürülmeli. Sizlerden ricam lütfen beni mecliste 1 kişi olarak görmeyin, ben halkın desteği ile orada kimseye bağımlı olmayan İzmir’in en cesur 100 bin kişisiyim. Size söz veriyorum sizin gücünüzü temsil edip, sizin isteklerinizi sizin hayallerinizi gerçekleştirmek için çok çalışacağım.‘Düşünelim; İzmir tarihi birikimi, tarım potansiyeli, kültür zenginliği ile birlikte acaba hak ettiği yerde midir, değil midir? Düşünelim; İzmir çocuğuyla, genciyle, kadınıyla, yaşlısıyla, engellisiyle, emeklisi - işçisiyle huzurlu ve yarın endişesi taşımadan yaşayabiliyor mu?’’ sözleriyle Seçkiner, İzmirli bir kadın, İzmirli bir anne olarak Mecliste İzmir’in Rengi, İzmir’in sesi olacağım.”
Seçkiner, oy kullanacak olan İzmirlileri seçim arifesinde dikkatli düşünmeye ve sağ duyulu olmaya davet etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat