Şirazesi Kaymış Garnitür Kimlik’ten Yeni Arayışlar

AYDIN 24 SAAT 13 Eylül 2021 16:12
Videoyu Aç Şirazesi Kaymış Garnitür Kimlik’ten Yeni Arayışlar
A
a

Arif Kunur yazdı.. / Kuşadası’nda yıllardır çalmadık siyasi parti kapısı bırakmayan, fırdöndü gibi oradan oraya savrulan Behçet Alp yine uslanmamışa benziyor. 

Bu şirazesi kaymış garnitür kimlik son olarak kendine bir de şakşakcı basın kanalı bulmuş. Ceplerine de  üç  beş kuruş sıkıştırmış, sözde gündem yaratacaklar. Aslında olay tam olarak da “körler sağırlar birbirini ağırlar “ şeklinde  cereyan ediyor.  

Yani “okuru olmayan yazar ile mürekkebi olmayan kalemin buluşması” gibi. 

Nediyor bizim garnitür kimlik, “ Ömer Günel’i CHP’den ihracını ben engelledim. Ama o beni CHP den ihraç ettirdi.”  İyi de Behçet Alp şimdi sen hem meslek büyüğüne hem de ustana saygısızlık ediyorsun. Bu nasıl bir hadsizliktir.

Ömer Günel sana ne yapmış. Meslek öğretmiş, kimse yüzüne bakmazken sana ekmek kapısı açmış. Ustan olmuş. Sen bunun karşılığında ne yapmışsın ekmek veren eli ısırmaya çalışmış yediğin kaba pislemişsin.  

Sen bunu bir tek Ömer Günel’e mi yapmışsın. Tabi ki hayır. Bu sebeple kapı kapı dolaşmışsın. Kapılardan kabul görene kadar  itaat etmişsin.Sonra bildiğin en iyi  şeyi yapmışsın yani ihanet etmişsin. 

BEHÇETİ TAKİP EDEN YILANIN BELİ KIRILDI
Şimdi bir siyasi partinin ilçe başkanı olarak ( gerçekte ne olduğun belli pinokyo)  kalkmış altındaki plastik sandelyeye güvenip Kuşadası’na son 30 yıldır yapılmayan hizmeti gerçekleştiren Belediye Başkanına sözüm ona salvolar yapıyorsun. Bir de bunu senin gibi hadsizlik yapıp Ömer Günel’in kapısından kovulanlarla yapmaya çalışıyorsun.  Aslında bizim açımızdan çok şaşılacak bir durum değil. Hadsizlikten, yalandan ve riyadan vazgeçmeyip kovulanlar mıknatıs gibi birbirini çekiyor. Ama birliktelikleri de 3 krş’luk oluyor. 

Kelin merhemi olsa önce kendi başına sürer. Bizim Behçet Alp hala bunu öğrenememiş. Kendine derman olamayan bir parti de Kuşadası’na deva olacağı iddiası ile ortaya çıkmış laf salatası yapıyor. Sen değil 2024  hiç bir dönem Ömer Günel’e rakip olamazsın. Olsan olsan masasında  garnitür olursun.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat