SKANDAL HALUK ALICIK KADIN PERSONELİNİ TOKATLADI

AYDIN 24 SAAT 8 Mart 2019 20:27
Videoyu Aç SKANDAL HALUK ALICIK KADIN PERSONELİNİ TOKATLADI
A
a

SKANDAL HALUK ALICIK KADIN PERSONELİNİ TOKATLADI

Cumhur İttifakı NAZİLLİ MHP Belediye Başkanı ve Adayı Haluk Alıcık'ın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde personelini tokatladığı videosuna Aydın Life ulaştı. Gündeme bomba gibi düşen skandal görüntülerde işten çıkışı verilen kadın personelin darp edildiği gözüküyor. Haluk Alıcık'ın Belediye binasında diğer kadın çalışanların gözü önünde önce küfürlü sözler sarfettiği ve ardından tokat attığı görüntülerde kadın çalışan darp ediliyor. Diğer personellerin önünde cereyan eden olayda herkes şok içerisinde kalıyor. Kadın çalışanın Haluk Alıcık'a "Ben size ne yaptım. Sadece işimi yapıyordum. Tek istediğim birimimin değiştirilmesiydi. Bu yüzden sizinle 5 dakika görüşmek istedim. Ancak siz benim çıkışımı verdiriyorsunuz." dedikten sonra Alıcık'ın sinirlenerek küfür ettiği ve ardından tokat attığı görüntüler kadının kendisini koruma amaçlı çektiği videoyada net olarak gözüküyor. Olayın ardından olduğu birim katından çıkmak isteyen kadın işçi Belediye Başkanının yanındaki şahıslar tarafından zor kullanılarak dışarı çıkması engelleniyor.

                                                                                                         İŞTE O DEHŞET VERİCİ ŞİDDET GÖRÜNTÜLERİ
 
1000
icon
Cemil 9 Mart 2019 09:28

Adamın yaptığı ne kadar büyük bi ayıp.. ama kadının ki de o kadar terbiyesizce. Önceden planlayarwk başlamış zaten herşeye. Önce kayıt sistemini planlamış ayarlamış akabinde adakı tahrik etmek için elinden geleni yapıyor sinirini bozmak için hiç susmuyor ve aynı şeyi tekrarlıyor. Peki neden bugün yayıldı bu haber? 2019 da seçimden 3-4 hafta önce kadınlar gününde ?? Sonuçta bu vide en az 3-4 yılllık maaşının 1350 lira olduğunu söylüyor.asgeri ücretliler o maaşı 2015 de alıyordu demekki o zamanın kayıtı bu. Bir haber kanalı bu kadar siyasi oynamamalı siz kendiniz atv yi beyaz tv yi vb. Yandaş medyaları eleştiriyorsunuz haber yapmıyorlar diyorsunuz acaba sizin yaptığınız ne ?? Aynısını yapıyorsunuz ama daha kalitesizce daha ucuzca..Bol şanslar..

0 0 Cevap Yaz
Türk 9 Mart 2019 01:55

Haluk beyi iyi tanırız.bir bayana el kaldırmayacağını iyi biliriz. Oldukça başarılı bir çalışma. O psikoloji ve travma sırasında kaydetmek de aklına gelmiş. Haberin servis tarihi de manidar. Seçime 3 hafta kalmış ve bu gün dünya kadınlar günü. Ne tesadüf ama.

0 0 Cevap Yaz
Osman kaya 8 Mart 2019 22:00

1300 TL personel çalıştırmak mı komik Bir de belediye çalışıyor nasıl iş ,müfettişler hiç mi incelemiyor. Mafya kılıklı bu adam belediye şirketini nasıl kullanıyor. Hani kadro alınmıştı yazıklar olsun... Ama ulusal basın kafaları toprağa gömer.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat