Söke Belediyesi işçilerinden Başkan Tuncel’e teşekkür

AYDIN 24 SAAT 11 Ağustos 2020 11:45
Videoyu Aç Söke Belediyesi işçilerinden Başkan Tuncel’e teşekkür
A
a

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, bayram ziyareti sırasında temizlik işçilerine verdiği sözü tuttu. İşçilerin geçmiş dönemden kalan alacakları ödenmeye başladı. Söke Belediyesi Temizlik İşçileri, sözünü tutan Başkan Tuncel’e teşekkür etti.

“Söke Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan işçilerin geçen dönemden bu yana ödenmeyen birikmiş fazla mesai, çocuk, eğitim, yakacak, ikramiye, direksiyon primi gibi hakları bayramdan sonra ödenecek” denmiş, işçilere ödemelerin dört eşit parçada yapılacağı belirtilmişti.

“4 değil, 3 taksitte ödenecek”

Kurban Bayramı’nda işçileri şantiye alanında ziyaret eden Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, ödemelerin bayram ertesinde yapılacağını söylemişti. 4 eşit taksitte yapılacağı belirtilen ödemelerin 3 taksitte yapılacağı bir yeni müjdeli haber olurken; işçiler bu yeni habere de çok sevindi.

“İşçilerden Başkan Tuncel’e Teşekkür”

Alacaklarına karşılık ilk ödeme hesaplarına geçen Söke Belediyesi Temizlik işçileri, Başkan Tuncel’e teşekkürlerini ifade ederek; “Başkanımız verdiği sözü tuttu. Bizlere çifte bayram yaşattı. İşçisinin, emekçinin yanında odluğunu gösterdi. Bu bizlerde çok iyi bir motivasyon yaratıyor. Başkanımız Levent Tuncel’e çok teşekkür ediyoruz” dediler.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat