Söke CHP, Kılıçdaroğlu’nun esnafa yönelik çözüm önerisi için sahada

AYDIN 24 SAAT 12 Ekim 2020 14:21
Videoyu Aç Söke CHP, Kılıçdaroğlu’nun esnafa yönelik çözüm önerisi için sahada
A
a

CHP Söke İlçe Örgütü, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun koronavirüs salgını nedeniyle zor durumda olan esnaflar için hazırladığı 17 maddelik çözüm önerisi için hareke geçti.

CHP Söke İlçe Örgütü Başkanı Ali Kemal Özcan’ın öncülüğünde sahaya inen CHP’liler, 17 maddelik çözüm önerisinin yer aldığı broşürleri tek tek esnafa dağıtırken, sorun ve talepleri dinleyerek de not almaya başladılar.

CHP Söke İlçe Örgütü, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yaşanan salgın sürecinde esnafa yönelik 17 maddelik çözüm önerisi için farkındalık oluşturabilme adına ilçede adeta seferberlik başlattı.
CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun 17 maddelik çözüm önerisini ilçedeki işlek yerlerde bulunan bilboardlardan ilan olarak olarak duyuran CHP Söke İlçe Örgütü üyeleri, Kadın ve Gençlik kolları yöneticileri ayrıca ilçedeki tüm esnaflara da tek tek birebir ziyarette bulunarak sorun ve talepleri ilk ağızdan dinlemek için yoğun çalışma başlattı.

CHP Söke İlçe Örgütü’nün salgın kapsamında başlattığı sağduyu, ilçedeki esnaflardan da takdir toplarken konuyla ilgili açıklamada bulunan CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan, “Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatı ile esnaflarımıza 17 maddelik çözüm önerisini götürüyoruz ve sorunları dinliyoruz. Akp hükümeti esnafın derdini dinlemezken insafsızca zamanlara devam edildi. Ama biz bugün sahadayız genel başkanımızın ifade ettiği gibi Cumhuriyet tarihinde ilktir. Aydın Büyükşehir Belediyemizin pandemi döneminde vatandaşlarımızın yanında nasıl yer aldığını fakir fukaraya nasıl sahip çıktığını büyün Türkiye gördü. Akpliler biraz Özlem Başkana bakıp yapılan hizmetlerden ders alsınlar. Bizler bu süreçte Sahada esnafımızdan tespit ettiğimiz sorunları hemen genel merkezimize iletiyoruz. CHP olarak bütün garibanların, bütün esnafın, bütün sokak satıcılarının, alın teri ile gelirini elde edip çoluğuna çocuğuna nafaka götürenlerin sözcüsü temsilcisi olmaya devam edeceğiz.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat