Söke’de Karayolları Müdürlüğü’nün sorumluluğundaki alanlar göle döndü

AYDIN 24 SAAT 12 Ekim 2021 14:14
Videoyu Aç Söke’de Karayolları Müdürlüğü’nün sorumluluğundaki alanlar göle döndü
A
a

Aydın’ın Söke ilçesinde kısa süreli sağanak yağışın ardından Karayolları Müdürlüğü’nün sorumluluğundaki alanlar göle döndü.

Vatandaşlar, aynı bölgelerde daha öncede benzer sorunlar yaşandığını hatırlatarak Karayolları Müdürlüğü’ne defalarca çağrıda bulunduklarını söyledi.

Söke’de Karayolları Müdürlüğü’nün yetki ve sorumluluğundaki bölgelerde su birikintileri ve taşkın meydana geldi. Su birikintileri nedeniyle birçok bölgede araçlar suya gömüldü, bazı noktalarda ise mahsur kaldı. Söke-Milas Karayolu üzerinde birçok noktada su birikintileri nedeniyle vatandaşlar mahsur kaldı. Hemzemin geçit, sanayi ve Novada kavşağı, Söke Anadolu Lisesi önündeki geçiş bölgesi, Muradiye Kavşağı sular altında kaldı.

Öte yandan, yine Karayolları Müdürlüğü’nün hatalı imalatından dolayı yağmur suları TOKİ Konutları’nın bahçesine doldu. Karayolları Müdürlüğü’ne tepki gösteren vatandaşlar, “Her yağmur aynı sorunları yaşıyoruz. Artık buna bir çözüm bulmalılar. Karayolları Müdürlüğü’nü göreve çağırıyoruz” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat