SÖKELİ MUHTAR ÖLMEZ” BAŞKANIMIZ ÇERÇİOĞLU ASIRLIK SORUNLARI ÇÖZÜYOR”

AYDIN 24 SAAT 9 Haziran 2021 22:15
Videoyu Aç SÖKELİ MUHTAR ÖLMEZ” BAŞKANIMIZ ÇERÇİOĞLU ASIRLIK SORUNLARI ÇÖZÜYOR”
A
a

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun Söke yatırımları tam gaz devam ediyor. Bu dönem önemli yatırımlara imza atan Topuklu Efe ve ekibi bu kez de Söke’nin Güzeltepe Mahallesi'de asırlık sorunu olan bölgeye yeni içme suyu hattı çalışması başlattı.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun talimatları ile Aydın’ın altyapısını yenileyerek, kalıcı hizmetler sunan ASKİ Ekipleri,  Söke'nin mahallelerinde içme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu ve tarımsal sulama yapım işlerine tüm hızıyla devam ediyor.

ASKİ Ekipleri Güzeltepe Mahallesine yeni içme suyu hattı çalışmasına başladı. Ekipler kısa bir sürede çalışmaları tamamlayarak mahallenin önemli bir sorununu da çözmüş olacak. 

ÖLMEZ:" BAŞKANIMIZ ÇERÇİOĞLU ASIRLIK SORUNLARI ÇÖZÜYOR "

Mahallesine yapılan önemli hizmet ile ilgili görüşlerini açıklayan Güzeltepe Mahalle Muhtarı Musa Ölmez, sözlerine Güzeltepe'nin çok büyük bir sorununu daha çözdüğü için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na teşekkür ederek başladı. Ölmez," Başkanımız Çerçioğlu Büyükşehir belediye başkanı olduğu günden bu yana bizim mahallemiz dahil dağ köylerinde susuz yer bırakmadı. Bizimde Mahallemize uzak yerleşim yerimiz vardı. Sıkıntılar yaşanıyordu Sorunumuzu Bölge Koordinatörümüz Fatih Akkentli'ye bildirdik hemen programa alındı. Tarih verildi aynı tarihte başladı. Özlem Başkanımızdan her talebimize andan hemen sonra geri dönüş alıyoruz. Özlem Başkanımızın  desteklerini Güzeltepe mahalle halkı olarak güçlü bir şekilde hissediyoruz. Özlem Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bölgemizde susuz köy yok. Bizim yörenin evladı Fatih Akkentli gece gündüz yanımızda ASKİ ekipleri bir telefonla ufak bir arızamız olsa bile hemen koşarak geliyorlar. Aydın'da susuz yer kalmasın diye bu çalışmaları yapan Sayın Başkanımız Özlem Çerçioğlu'na çok teşekkür ediyorum. Asırlık sorunları çözüyor. Mahallemize yapmış olduğu yeni
İçme suyu asırlık talep ama yerine geliyor. Ben genç bir muhtar olarak söylüyorum arkamızda Özlem Başkan gibi sağlam bir başkan varken hiç bir muhtar korkmaz.  Allah ondan bin kere razı olsun."dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat