Su akar Karayolları bakar

AYDIN 24 SAAT 12 Eylül 2020 22:14
Videoyu Aç Su akar Karayolları bakar
A
a

Aydın’ın Buharkent ilçesinde meydana gelen sağanak yağış Karayolları Müdürlüğü’nün yetki ve sorumluluğunda olan alanlarda taşkına neden oldu. Vatandaşın imdadına yine Aydın Büyükşehir Belediyesi yetişti.

uharkent’te meydana gelen sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Akşam saatlerinde bastıran şiddetli yağış nedeniyle Karayolları Müdürlüğü’nün sorumluluğunda olan alanlarda taşkın meydana geldi. Buharkent Belediyesi ve Karayolları Müdürlüğü’nden yardım bekleyen vatandaşların imdadına Aydın Büyükşehir Belediyesi yetişti.

Büyükşehir Belediyesi tüm birimleriyle sağanak yağış nedeniyle taşkın yaşanan bölgelerde çalışma yaptı. Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol da Denizli’de oturması nedeniyle yaşananlardan haberi olmadı. Buharkentlileri kaderine terk eden Buharkent Belediyesi ve Karayolları Müdürlüğü’ne vatandaşlar büyük tepki gösterdi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin yardımlarına koşan tek kurum olduğunu ifade eden vatandaşlar, “Bizi burada kaderimizle baş başa bıraktılar. Büyükşehir’i aradık ve yetiştiler. İyi ki Büyükşehir Belediyesi vardı. Yoksa daha büyük olumsuzluklar yaşanabilirdi” ifadelerini kullandı.1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat