Takı yerine klavye ve fotoğraf makinası taktılar

MAGAZİN 25 Aralık 2017 12:15
Videoyu Aç Takı yerine klavye ve fotoğraf makinası taktılar
A
a

Aydın’ın Nazilli ilçesindeki düğünde, gazetecilik yapan damada, meslektaşları tarafından takı yerine klavye ve fotoğraf makinesi takıldı.

Nazilli İlçesi Sanayi Sitesi Kooperatif Salonu’nda Veysel Karahan ile Figen Kesmez’in düğününde sevenleri çifti yalnız bırakmadı. Nazilli Belediyesi Nikah memurunun şahitler huzurunda çiftin nikahını kıymasının ardından gelin ve damat pasta kesti. Veysel Karahan ile Figen Kesmez çiftinin dansının ardından takı merasimine geçildiği sırada damada meslektaşları tarafından takı yerine klavye ve fotoğraf makinesi takıldı. Eğlenceli dakikaların yaşandığı düğünde damat Veysel Karahan, durum karşısında çok şaşırdı. Damat Veysel Karahan, meslektaşları tarafından hediye edilen fotoğraf makinesiyle gelinin fotoğraflarını çekti.

TAKILARI GÖRÜNCE ŞAŞIRDI
Arkadaşları tarafından takılan takıları görünce çok şaşıran Karahan, “Benim klavye hastalığım var. Arkadaşlarım da bunu bildikleri için böyle bir sürpriz yapmak istemişler. Bu ilginç hediyeyi hiç unutmayacağım. Çok mutlu oldum. Artık altın takmamak için mi böyle yaptılar bilemiyorum” dedi.

Böyle bir takı beklemediklerini ifade eden gelin Kesmez ise, "Klavye az bile. Bence monitör de takabilirdi." şeklinde konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat