Tecavüz yalanı tutmadı şimdi de başka yerden denemeye kalkıyor

AYDIN 24 SAAT 4 Ekim 2020 18:46
Videoyu Aç Tecavüz yalanı tutmadı şimdi de başka yerden denemeye kalkıyor
A
a

İktidar yandaşı Mehmet Özışık isimli şahsın Didim Belediyesi ve Başkanı Ahmet Deniz Atabay hakkında yürüttüğü karalama kampanyası devam ediyor. Başta Didim ve Aydın olmak üzere tüm Türkiye’den adeta tokat yiyen Özışık, bu kez de rüşvet üzerinden iftira atmaya kalktı.

İktidara yakın isimlerin dahi “çetecilikle” suçladığı Özışık kardeşler Didim Belediyesi ve Başkan Atabay hakkında iftira kampanyasına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde tecavüz iddiasıyla gündeme gelmeye çalışan Özışık kardeşler, Türkiye’nin dört bir yanından tepkiyle karşılaşmıştı. Gelen tepkiler üzerine taktik değiştiren Mehmet Özışık, bu kez de rüşvet yalanıyla gündeme gelmeye çalıştı.
Fatih Tezcan’ın iddiasına göre; Özışık kardeşler belediyeleri tehdit ederek seminer adı altında yüklü miktarlar talep ediyor. Mehmet Özışık kanunsuz otelin sahibini tanımadığına şerefi üstüne yemin etmişti ancak otelde gizli toplantıları deşifre olmuştu. Özışık kardeşlerin Didim takıntılarının ardında büyük bir finans gücü olduğu iddia ediliyor.

Vatandaşlar önemsemiyor

Öte yandan, özellikle Mehmet Özışık tarafından ortaya atılan iddialar vatandaşlar tarafından da dikkate alınmıyor. Özışık’ın yayınlarını maksatlı yaptığını söyleyen vatandaşlar, “Başka belediyelerde bu taktiklerini uygulayabilirler ancak Didim’de, Aydın’da bunlar tutmaz. Biz itibar etmiyoruz, çevremizden de bu adamların yayınlarını dinleyen veya önemseyeni görmedik” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat