Thk, 7 Bin Adet Küçükbaş, 2 Bin 500 Kilogram Büyükbaş Deri Topladı

TÜRKİYE 27 Eylül 2015 10:53
Videoyu Aç Thk, 7 Bin Adet Küçükbaş, 2 Bin 500 Kilogram Büyükbaş Deri Topladı
A
a

Korkuteli’De Kurban Bayramı'nda Türk Hava Kurumu (Thk), İlçe Merkezi Ve İlçeye Bağlı Mahallelerden 7 Bin Adet Küçükbaş Ve 2 Bin 500 Kilogram Büyükbaş Kurban Derisi Topladı.

Korkuteli’de Kurban Bayramı’nda Türk Hava Kurumu (THK), ilçe merkezi ve ilçeye bağlı mahallelerden 7 bin adet küçükbaş ve 2 bin 500 kilogram büyükbaş kurban derisi topladı.
Türk Hava Kurumu Kurban Bayramı’nda da boş durmadı. Korkuteli Türk Hava Kurumu Şube Başkanı Mehmet Karaca yaptığı açıklamada, bu yıl bayram süresi içerisinde 30 personelle çalıştıklarını ifade ederek, “Ekiplerimiz bayram süresince sürekli olarak çalıştılar. Kurban kesen vatandaşlarımız ilçemiz merkezinde mahallelerdeki kesilen derilerini şubemize bağışladılar. Bu yıl 7 bin adet küçükbaş ve 2 bin 500 kilogram büyükbaş kurban derisi topladık. Kurban derilerini deri ihalesini alan firmalara teslim işlemleri yapıldı. Ben kurumumuza kurban derisi bağışında bulunan tüm mahalle muhtarlarıyla bizlere araç ve personel desteği sağlayan Belediye Başkanı Hasan Gökce’ye ve tüm ilçe halkına yardımlarından dolayı teşekkür ederim” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat