Topuklu Efe ile pırıl pırıl bir Söke

AYDIN 24 SAAT 21 Ekim 2021 21:11
Videoyu Aç Topuklu Efe ile pırıl pırıl bir Söke
A
a

Göreve geldiği günden beri temiz bir Aydın için titiz çalışmalar yürüten Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun talimatı ile Aydın Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Daire Başkanlığı'na bağlı ekipler Söke'nin ana caddeleri ile Bağarası ve Sarıkemer Mahallelerinin caddelerine adeta temizlik çıkarması yaptı. 4 araç ve 10 kişilik ekip caddeleri tertemiz yaptı.

Pandemi sürecinde de en büyük önem verdiği konuların başında temizlik ve dezenfekte çalışmaları gelen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, bu çalışmalarına hiç taviz vermeden  devam ediyor. 

SÖKE CADDELERİ TERTEMİZ 
Başkan Çerçioğlu'nun talimatı ile bugün Söke'de adeta temizlik çıkarması yapıldı. Aydın Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Daire Başkanlığı'na bağlı ekipler  4 araç ve 10 kişiden oluşan temizlik filosu ile ilk olarak Sarıkemer ve Bağarası Mahallelerinin caddelerini temizledi. 

SÖKE'NİN 7 ANA CADDESİ BAŞTAN AŞAĞI YIKANDI
Aydın Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Daire Başkanlığına bağlı ekipler daha sonra Söke'nin  Koçlar, Yüksel Yalova, İstasyon, Kubilay, Aydın, Ömer Koyuncu ve Albayrak Caddeleri'ni baştan aşağı yıkayarak, pırıl pırıl yaptı. 

SÖKELİLERDEN BAŞKAN ÇERÇİOĞLU'NA TEŞEKKÜR
Yapılan temizlik çalışmasını yakından takip eden Sökeliler başta Başkan Çerçioğlu olmak üzere temizlik ekiplerine teşekkür etti. Vatandaşlar," Allah Özlem Başkandan razı olsun. Öyle titiz, öyle özenle çalışıyor ki yaptığı her hizmette bunu bir kez daha görüyoruz.  Caddelerimiz pırıl pırıl oldu. Kendine ve ekiplerine sonsuz teşekkürler" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat