TOPUKLU EFE VARSA SORUN YOK

AYDIN 24 SAAT 14 Ocak 2021 12:49
Videoyu Aç TOPUKLU EFE VARSA SORUN YOK
A
a

YENİDĞAN MUHTARI TUNÇ: “SOSYAL HİZMETİ EN İYİ YAPAN ÖZLEM BAŞKAN”

Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri Başkan Özlem Çerçioğlu’nun talimatı ile saha çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Ekipler bu kez de sabahın ilk saatlerinde Söke’ye bağlı Yenidoğan Mahallesi’ne giderek vatandaşları ziyaret etti. Büyükşehir Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli’nin de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Yenidoğan Muhtarı Tuncay Tunç,”Güne Topuklu Efe’nin selamı ile başlamak çok güzel. Sosyal hizmet çok farklı bir olay bunu en iyi yapan ise Özlem Başkanımız” dedi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri sabahın ilk saatlerinde Söke’ye bağlı Yenidoğan Mahallesi’nde vatandaşları ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli’nin de katıldığı ziyaretlerde vatandaşların talep ve önerileri dikkatle dinlendi, çözüm bulunması için çalışma başlatıldı.

TUNÇ” GÜNE TOPUKLU EFENİN SELAMI İLE BAŞLAMAK ÇOK GÜZEL” 

Yenidoğan Mahallesi’nde sabahın erken saatlerinde Aydın Büyükşehir Belediyesi Ekiplerini görmenin kendilerini çok mutlu ettiğini dile getiren Yenidoğan Mahalle Muhtarı Tuncay Tunç” Güne Topuklu Efe’nin selamı ile başlamak çok güzel. Güneş doğmamış,hava karanlık ama karşımızda Koordinatörümüz Fatih Akkentli var, Özlem Başkanımızın selamını ve hizmetini getiriyor. Sosyal hizmet çok farklı bir olay. Bunu en iyi yapan ise Özlem Başkanımız. Halkımız çok memnun, bizlerde memnunuz. Hele ki Yenidoğan Mahallemizin alt yapı çalışması için talimat vermesi, ekiplerin proje çalışmalarına başlayıp, işin ihale aşamasına gelmesi bizi heyecanlandırıyor. Allah razı olsun. Allah başımızdan eksik etmesin” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat