TÜM YEREL SEN’den Başkan Atabay’a destek

AYDIN 24 SAAT 7 Ekim 2020 11:31
Videoyu Aç TÜM YEREL SEN’den Başkan Atabay’a destek
A
a

Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay hakkında ortaya atılan ahlaksız iftiralara bir tepki de Tüm  Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası’ndan geldi.

Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası (Tüm Yerel Sen)  Genel Başkanı Tamer Yiğit Güler, Genel Sekreter Arap Mucur, Aydın Şube Başkanı Ertuğrul Temel ve Tüm Yerel Sen Belediye Temsilcisi Halil Kandil, Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’ı makamında ziyaret ederek destek oldular.
 
Bazı sosyal medya hesapları ve basın kuruluşlarında Başkan Atabay hakkında ortaya atılan ahlaksız ve çirkin iftiraları kınadıklarını belirten Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası (Tüm Yerel Sen)  Genel Başkanı Tamer Yiğit Güler; “Bizler her zaman Deniz Başkanımızın yanındayız” ifadelerini kullandı.
 
Desteklerinden dolayı Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası (Tüm Yerel Sen) Genel Başkanı Tamer Yiğit Güler’e ve yönetimine teşekkür eden Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay; “Didim’de ranta geçit vermediğim için, rant çetelerinin atmış olduğu ahlaksız iftiralarla karşı karşıya kaldım. Ne yaparlarsa yapsınlar beni yolumdan döndüremezler. Didim halkının hakkını kimseye yedirmeyeceğim. Hukuki çerçevede mücadelem devam edecektir.” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat