Tuncel’in yakışıksız sözlerine yanıt Fatih Akkentli’den geldi: Bu vicdansızlıktır

AYDIN 24 SAAT 8 Ocak 2021 19:35
Videoyu Aç Tuncel’in yakışıksız sözlerine yanıt Fatih Akkentli’den geldi: Bu vicdansızlıktır
A
a

Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli, katıldığı bir radyo programında Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in sözlerini değerlendirdi.

Akkentli, Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in ‘Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin önceki dönemde hizmet yapmadığına’ yönelik sözlerine yanıt veren Akkentli, ‘Bu vicdansızlıktır’ dedi.

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in ‘Önceki dönem köylere hizmet gitmemiş’ ifadeleriyle Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu hedef almasına tepki Fatih Akkentli’den geldi. Akkentli, katıldığı bir radyo programında yaptığı açıklamada, “Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun Söke’ye hizmet etmediğini özel toplantılarda söylemek, ima etmek vicdansızlıktır” dedi.

Akkentli, “Özlem Başkanımız Söke 145 Milyon yatırım yaptı. Tam 145 milyon. 265 kilometre yol çalışması yaptı Özlem Başkanımız Söke’de. 312 km içme suyu çalışması yaptı. 171 km kanalizasyon hattı çalışması yaptı. 141 km yağmur suyu çalışması yaptı.  29 adet sondaj çaktık. 16 adet içme suyu paket arıtma çalışması yaptı.  Söke’de. Sarıkemer’in altyapısını bitirildi. Kanalizasyonunu yapıldı. Özlem Başkanımız Güllübahçe’nin kanalizasyonunu bitirdi. Üst yapısını yaptı. Bağarasının Kanlazizasyonunu yaptı. Üst yapısını yaptı. Muhtarlar dernek başkanımız orada sorabilirsiniz. 29 tane çalışan sondaj kuyusu var. 28 tane daha sondaj çakmışız biz bu Söke’ye. Özlem Çerçioğlu hangi muhtarımız sondaj aracı istedi de göndermedi. Ertesi günü gelmiştir. Söke’den bugün başkanımız Özlem Çerçioğlu’na Kisir köyümüze içme suyu sondajı ile bilgi bir sıkıntı var dediğimde….Sorgusuz sualsiz hizmet gidiyor. Kisir Köyümüz için  saat 16’da aradım Özlem başkanımızı ertesi günü sabah 9 da gelmiştir Sondaj aracı. Özlem Çerçioğlu’nun Söke’ye çivi çakmadığını, Söke’ye hizmet etmediğini söylemek vicdansızlıktır. Bu kadar net. Kim söylerse söylesin. Bakın ben bunu ayırmıyorum” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat