TUNCEL NEREYE KOŞUYOR

AYDIN 24 SAAT 10 Eylül 2019 14:42
Videoyu Aç TUNCEL NEREYE KOŞUYOR
A
a

Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Söke Belediyesi ziyareti esnasında Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile birlikte belediye binasına giriş yapan Aydın Büyükşehir Belediye Koordinatörü Fatih Akkentli görevlilerce binaya alınmamıştı.

Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Söke Belediyesi ziyareti esnasında Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile birlikte belediye binasına giriş yapan Aydın Büyükşehir Belediye Koordinatörü Fatih Akkentli görevlilerce binaya alınmamıştı. Söke halkı tarafından büyük tepkiye yol açan olayda Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel kendisinin bilgisi olmadığını savunmuştu. Sosyal medya infiale yol akçan olay Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tarafından kabul görmemişti. Sökeli Vatandaşlar “ Belediye halkın belediyesidir kimsenin girmesi engellenemez. Yapılan yanlıştır talimatı veren Sökenin misafirperverliğine gölge düşürmüştür.” Dedi 

BEKLENEN SON 

Yaşanan üzücü olayın Söke Belediyesine ait görüntüleri ise CHP Genel Başkanı Kemal Kıllıçdaroğlu, CHP Pm Üyesi ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu hakkında iftira ve yalan haber yapan bir siteye gönderilemesi partililerde şok etkisi yarattı. Partililer “Sadece Söke Belediye yetkililerin elinde bulunması gereken görüntüler nasıl oluyor da CHP Karşıtı bir sitede çıkıyor. Bunun sorumlusu kim? Nereye gidiyoruz? Partili veya partisiz bir kişinin Belediyeye alınmaması ne demek? CHP Genel Başkanımızın geldiği gün yapılan hareket büyük ayıp görüntülerin AKP sitelerine verilmesi daha büyük ayıp"

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat