Türkiye’nin Pırlanta Yüzük Tasarımları

AYDIN 24 SAAT 28 Aralık 2020 17:08
Videoyu Aç Türkiye’nin Pırlanta Yüzük Tasarımları
A
a

Bayanların çok severek ve beğenerek kullandıkları aksesuarlarından birisi de pırlanta yüzük modelleridir.

Birçok pırlanta çeşidini bulmanız ve hayran kalmanız her zaman için mümkündür. Oldukça farklı tasarımları bulunan bu ürünleri istediğiniz zaman takıp kullanabilirsiniz. İster günlük kullanım için, isterseniz özel bir gün için tercih edebilirsiniz. Her bir ürünün kendi tasarımı ve parlaklığı, gören herkesi kendine hayran bırakabiliyor.

Genellikle pırlanta yüzük modelleri; rlanta tektaş yüzük, beştaş yüzük, tamtur yüzük ve baget pırlanta yüzük olarak yerini alıyor. Sanatsal işçilik ve özveriyle hazırlanmış bu yüzük modellerinden birini sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişiye hediye olarak alıp o kişiyi mutlu edebilirsiniz.

Pırlanta Yüzük Neden Tercih Edilir?

Pırlanta yüzük modelleri birçok yüzük modeline göre daha çok gösterişli ve alımlı olduğu için çoğu kadın pırlanta yüzük tercih eder. Aynı zamanda hediye olarak alınacak birçok yüzük modelleri ve çeşitleri bulunur. Hepsinin ayrı bir anlamı ve ayrı bir değeri vardır. Özellikle Lal Pırlanta  sitesinde bulunan tektaş yüzük modeli daha çok evlilik teklifleri sırasında tercih edilen üründür.

rlanta beştaş yüzük ise daha çok evlilik yıl dönümü ve tanışma yıl dönümünün beşinci yılında alınır. Fakat bunun yanı sıra sevgililer günü, doğum günü ve doğum hediyesi olarak da eş için alınan en güzel hediyedir. Tamtur ve baget yüzük de her özel gün için tercih edilebilir bir pırlanta yüzük modelidir.

Pırlanta Yüzük Fiyatları

Her rlanta yüzük fiyatının işçiliği ve kalitesi farklı olduğu için fiyatlarda dolayısıyla değişebilmektedir. Özellikle sade ve zarif bir tektaş yüzük daha uygun maliyetli olurken, pırlanta tamtur yüzük modeli daha pahalı olabilir. Çünkü pırlanta tamtur yüzük modelinin işçiliği daha zor ve etrafında birçok pırlanta taş bulunur.

Bunun yanı sıra ürünün karat büyüklüğü de fiyatı etkilemektedir. Fakat her bütçe ve her zevke göre pırlanta yüzük bulmanız oldukça mümkündür. Özellikle özel bir gün için hediye alacaksınız ve bütçeniz yüzük için yeterli ise bir baget yüzük veya tamtur yüzük modelini tercih edebilirsiniz. Bunun için Lal Pırlanta  sitesinden güvenilir bir şekilde hizmet alabilme şansınız vardır.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat