Vali Büyük, Sosyal Donatı Konutlarında İncelemede Bulundu

TÜRKİYE 7 Ağustos 2015 13:48
Videoyu Aç Vali Büyük, Sosyal Donatı Konutlarında İncelemede Bulundu
A
a

Vali Mustafa Büyük, Sosyal Donatı Konutlarında İncelemede Bulundu.

Adana Valisi Mustafa Büyük, Valilik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı uhdesinde bulunan Sosyal Donatı Konutlarında incelemelerde bulundu ve vatandaşların taleplerini dinledi.
Sarıçam İlçesi, Akkuyu ve Suluca mevkiinde bulunan konutlarda incelemede bulunan Vali Büyük, esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip, sorunlarını dinledi.
Vali Yardımcısı Kadir Okatan ve Adana Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İl Müdürü Gökhan Sezer’inde hazır bulunduğu incelemeleri sırasında yetkililerden bilgi alan Vali Büyük, “Vatandaşlarımızın huzurlu ve mutlu bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri konusunda tespit edilen eksikliklerin giderilmesi ve dile getirilen taleplerin yerine getirilmesi” talimatı verdi.
Sosyal Donatı Konutlarının; eğitim, sağlık, kültür ve ticaret alanları, yürüyüş yolları, oturma birimleri, parkları, bahçeleri, çevre düzeni, spor, dinlenme ve eğlence tesisleriyle insanlara çağdaş yaşam olanakları sunan yerleşim alanlarında ikamet edebilme olanağı sunduğuna dikkat çeken Büyük, konutlarda ikamet eden vatandaşların daima yanlarında olacaklarını sözlerine ekledi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat